11-річну Даринку poзшyкyють четверту добу: односельці чули переляканий дитячий кpuк

Зникнення 11-річної Даринки на Одещині: селяни чули довгий неприродній крик

Дівчинку розшукують четверту добу.

11-річну Даринку Лук’яненко не можуть знайти на Одещині вже четверту добу. Вона зникла серед білого дня в рідному селищі Іванівка, йдеться у ТСН.Тиждень.

У четвер, 13 червня, приблизно о другій дня пішла від ринку, де торгує її мама, в школу на танцювальний гурток. І не повернулась.

Вже о дев’ятій вечора батьки подзвонили у поліцію. Правоохоронці піднялися за тривогою. Дівчинку цілодобово шукають півтисячі людей: поліція, нацгвардія, кінологи, рятувальники, волонтери, водолази та пілоти.

Пошуки тривають, атмосфера у селі усе більш гнітюча. Люди дуже втомилися від невизначеності та спеки, але все одно ніхто не опускає рук.

Практично без відпочинку волонтери працюють на палючому сонці. В селищі розгорнулась пошукова група громадської організації «Найкращі люди Одеси». Вони мають досвід у розшуку людей, насамперед – дітей.

На сьогодні відомо, що саме біля базару її востаннє зафільмувала камера відеоспостереження. Дівчинка йшла найкоротшою дорогою – звичайною вуличкою селища.

Відстань – щонайбільше кілометр.

О дев’ятій вечора, коли занепокоєні батьки почали телефонувати дитині, її телефон уже був вимкнений. Тоді батьки почали обдзвонювати її подруг. І виявилось, що на танцях дівчинки не було. Вона на гурток не дійшла.

Батьки зателефонували до поліції. Старша сестра Дарини каже – сварок в родині не було, і від матері дівчинка йшла в доброму гуморі.

Дівчинку востаннє бачили вдень 13 червня, коли вона прямувала до танцювального гуртка в селі Іванівка.

Пошуки тривають цілодобово, близько півтисячі людей прочісують лісосмуги.

Радіус пошуків наразі вже більше 20 кілометрів. Напередодні учасники пошукової операції дісталися чотирьох довколишніх населених пунктів. Але центральна точка пошуків досі – на селищній вулиці за триста метрів від ринку.

Припускають, що саме тут Дарина і зникла. Мешканці двох найближчих будинків приблизно у той час, коли дівчинка мала проходити тут, почули крик. На цьому ж місці губить слід і пошуковий собака.

Все нагадує якесь миттєве викрадення.

«Дівчата кажуть, що вони зайшли вже до старого садка, обернулися, а її вже немає, хоча вона ззаду йшла. Тобто, її перестали бачити на цьому проміжку», — розповідають на місці пошуку.

«Істеричний був такий крик, на який не можна було не звернути уваги. Так кричать тільки при таких якихось ситуаціях, це крик жаху», — каже мешканка Іванівки Валентина Корінна.

Дід Анатолій також почув крик. Каже, думав, що на дитину напали бездомні собаки. Кинувся на допомогу. Але, коли прибіг на вулицю, там було порожньо й тихо.

«Добігаю до самої дороги, нікого немає. Ну там я вже зупинився і почав уважно дивитися кущі, перевірив покинутий будинок, що навпроти.

В цьому будинку жоден кущик не пошкоджений. Крик був безперервний, десь з хвилину», — розповідає Анатолій Олександрович.

Односельці та в школі про дитину і її родину кажуть тільки хороше. Дарина — дуже позитивна дитина, гарно вчиться, староста класу.

Прикмети Даринки: на вигляд дівчинці 11-13 років, на зріст близько 140 сантиметрів, худорлява, русяве волосся, карі очі.

Одягнена в білу футболку з малюнком рожевого фламінго, світло-рожеві шорти, чорні босоніжки, при собі мала сумочку з різноколірними блискітками.

Поліція, хоч і задіяла величезні сили, перебіг пошуків не коментує.

 

Share