17-річна школярка рік тому не повернулася з дискотеки на День Незалежності: завдяки польским силовикам тепер нeлюдь буде покараний

У Польщі знайшли й затримали підозрюваного у вбивстві 17-річної українки

Українська поліція знайшла та затримала підозрюваного у вбивстві 17-річної Діани Хріненко, яке сталося на Кіровоградщині рік тому.

Перший заступник голови Національної поліції України — начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін розповів, що цими днями підозрюваного затримали у Польщі, де він після вбивства упродовж тривалого часу переховувався, пише Ракурс.

Злочин стався 24 серпня 2018 року у селі Суботці Знам’янського району Кіровоградської області. Тут зникла 17-річна місцева жителька Діана Хріненко.

Вночі вона поверталася додому з дискотеки. Дорогою спілкувалася по телефону з хлопцем. Коли до подвір’я залишилося дійти близько 300 м, дівчина голосно закричала та сказала хлопцю, що на неї напали. Згодом зв’язок з нею перервався.

Правоохоронці організували пошуки зниклої, які тривали до березня 2019 року.

Тоді у полі знайшли останки дівчини в одязі, який дуже схожий на той, що був на дівчині. Поліція думає, що це зникла 16-річна Діана Хріненко

Фермер готував своє поле до посівної, коли раптом наштовхнувся на страшну знахідку, борона вигорнула з-під землі шмат якоїсь тканини. «І ось ця червона ганчірочка стирчала. Син його культивував і він поїхав подивитися. І з краю там, метри два від узбіччя і витягнув ту червону ганчірку і понеслась», — розповідає місцева жителька.

«Рештки у вигляді черепа та фрагменти одягу, які перебували поруч із дорогою. Після проведення відкопування було виявлено тіло, яке, як нам зрозуміло, належить жінці», — кажуть у поліції.

Між полем, де знайшли тіло і місцем, де зникла Діана, трохи більше десяти кілометрів.

З часу зникнення Діани це поле обробляли вже двічі. Місцеві пригадують, через спеку фермер орав та збирав урожай вночі. У темряві нічого підозрілого тоді не помітив.

Під час слідства поліцейським вдалось вийти на підозрюваного — 28-річного мешканця одного з сіл того ж таки Знам’янського району на Кіровоградщині.

Його оголосили в розшук і затримали у Польщі.

Share