Ісаак Ньютон проти американських науковців: кінець світу за обома прогнозами станеться через 20-40 років. Доживемо — побачимо

Відомий математик вирахував точну дату кінця світу.

Якщо вірити даним, це відбудеться зовсім скоро.

Вченим вдалося розшифрувати рукописи одного з найвідоміших фізиків і математиків Ісаака Ньютона. Як з’ясувалося, великий англійський мислитель також вірив у небилиці про кінець світу, інформує ukr.segodnya.ua.

Ньютон шукав істину на сторінках головної книги християн – Біблії. Йому навіть вдалося передбачити точну дату кінця світу. Апокаліпсис нібито повинен відбутися в 2060 році.

Варто відзначити, що Ньютон мав на увазі не кінець життя на Землі, а скоріше початок нової ери. На його думку, Ісус Христос в зазначену дату повернеться до людей і почне правити людством протягом 1000 років.

У свою чергу співробітники Массачусетського університету вважають, що кінець нашої цивілізації прийде в 40-х роках XXI століття.

Вони називають точкою відліку кінця світу 2020 рік. Причиною загибелі стануть: забруднення навколишнього середовища, зростання населення і брак природних ресурсів.

Нагадаємо, раніше вчені зробили неймовірний висновок про те, як загине Земля. А в середині минулого року вчені заявили, що через 50 тисяч років на Землі настане новий льодовиковий період.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.