Хто замовив Катю Гандзюк? Витягнемо їх з тіні на світ божий, отих «хазяїв» сьогоднішнього життя. І не треба боятися. Кислоти на всіх не вистачить

Це пост на своїй сторінці у Facebook написав Роман Сініцин. За освітою юрист, за професією – ІТ-шник.

Але насамперед Роман – відомий волонтер та блогер, пости якого не тільки збирають лайки, а й викликають суспільний резонанс та істерику багатьох можновладців.

Він зовсім не очікував, що стане популярним. Просто не зміг бути байдужим до подій на Майдані та війни на сході. Тож з 2014 року в складі волонтерської групи «Народний тил» став забезпечувати військових і підтримувати їх на передовій.

Пізніше – почав відверто писати у Facebook про події в Україні та викривати лицемірство і «перевертнів» у новій, постмайданній владі.

Нині Сініцин – один з небагатьох волонтерів, який усі ці роки має довіру не тільки армійців, а й суспільства. І хоч зараз він відійшов від активного волонтерства, все одно продовжує боротьбу на інформаційному полі.

«Знайомтесь — Коля.

Коля — мусор.

Прізвище мусора — Паламарчук. Ви чули це прізвище уже, впевнений.

Коля дуже впливовий мусор. Але він завжди був в тіні, про нього більшість почула в розрізі вбивства Каті Гандзюк тільки.

Але давайте по порядку.

В різний період Коля працював в міліції на посадах від начальника Цюрюпинської міліції і керівника ДАІ Херсонської області до керівника міліції Криму і.т.д.

Був в різних партіях: в литвина, в ударі, в БПП і депутатом в кількох скликаннях Парламенту.

Коля — смотрящій в Раді за «мусорськими» схемами. Це щоб не прийняли, не дай Бог, якусь поправку чи закон який наламає якусь тєму з якої годуються мусорські генерали.
Ще Коля куратор «силовиків» на Півдні: Одеса, Херсон, Миколаїв…
Ну і Коля сам генерал, ви мабуть помітили на фото.


І орденів у Колі багато.

Саме помічник Колі — Павловський був одним з організаторів та посередників в передачі коштів виконавцям вбивства Каті Гандзюк.

Коли журналісти злили цю інформацію після смерті Каті, а ми «підсвітили» — у багатьох сталась істерика про «піар на крові», «заважаєте слідству» і.т.д.

Але тим не менше помічника Колі затримали через три дні після цього і він зараз в СІЗО СБУ. Арешт без права застави.

Коля його звичайно ж звільнив, дивно що не заднім числом. А сьогодні звільнив ще одного помічника, Одінцова, який теж фігурує в матеріалах слідства по Каті.

А ще Коля з групою інших депутатів тут же подав законопроект «про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо встановлення відповідальності за наклеп».

Цим законопроектом пропонується ввести в Україні кримінальну відповідальність за наклеп.

До трьох років тюрми.

В пояснювальній записці зокрема знаходимо:

«Одним з останніх випадків розповсюдження неправдивої інформації є випадок зі звинуваченнями, що лунають з боку деяких засобів масової інформації на адресу народного депутата України щодо причетності до вчинення особливо тяжкого злочину (напад на громадську активістку К. Гандзюк).»

Хоча Колю в причетності до вбивства емм…поки ніхто не звинувачував. Мова йшла про його офіційних помічників, а Коля ж мабуть нічого не знав).

Приблизно таку ж норму «риги» протягнули під час скандальної сесії 16 січня 2014 року.

Що я хочу сказати.

Вітаю з п’ятою річницею Революції Гідності!

p.s. Присяду мабуть на трьошечку за «наклеп» про «смотрящего за мусорськими схемами».

Share