34-річна співачка Джамала вперше стала мамою!

27-го березня на світ з’явився їхній із Бекіром Сулеймановим синочок.

Хлопчика назвали Емір-Рахман Сеіт-Бекір.

Про це сама новоспечена матуся повідомила у мережі.

Нагадаємо, про вагітність Джамала оголосила у листопаді. А заміж зірка вийшла у квітні минулого року.

Джамала зізналася, що ніколи не отримувала стільки компліментів, як під час вагітності.

Як відомо, весь період вагітності Джамала активно працювала та знімалася у «Голосі країни». Артистка зізналася, що ведуча Катерина Осадча дала їй багато порад, пише журнал Elle.ua

«Катя мені радила і дієтолога, і якісь лайфхаки, як не набрати зайву вагу. Я все послухала, але вирішила керуватися власними відчуттями. Я дуже вдячна всім за поради, але хотілося б йти своїм шляхом.

Я не наймала загін консультантів і дієтологів, можна сказати, розробила систему харчування самостійно. Я для себе вирішила, що до трьох годин можна їсти все, що хочеш, а от ближче до вечора вже потрібно подумати, що можна, а що ні», — поділилася зірка.

«Що стосується літератури про виховання дітей або там першу допомогу, все це читає чоловік. Тому що заголовки «Якщо ваша дитина щось там зробила» мене нервують, і відразу описана картина постає перед очима.

Я не хочу цього «якщо раптом»: у мене все буде добре, я себе так налаштовую», — зізналася Джамала.

«Я вірю в Бога, я людина спокійна, тихо молитву прочитала, і все.»

До того ж, вагітність дуже личила Джамалі.

«…Стільки компліментів на свою адресу я ніколи в житті не чула. Виходить, що +13 кіло мені личить! (Сміється.) Мені б хотілося мати багато дітей», — сказала вона і додала, що троє діточок було б чудово.

Артистка вважає, що людина, яка не має сестер та братів — більш самотня у цьому світі

Як виявилося, через вагітність Джамалі довелося відмовитися від туру по США. Його перенесли.

І хоча стать первістка співачка тоді не розкрила, зізналася, що ім’я буде кримськотатарським. А виховувати дитину Джамала з чоловіком будуть у мусульманських традиціях.

Нехай росте здоровим і щасливим маленький Емір-Рахман Сеіт-Бекір

Share

4 Comments

  1. Jonie Hayenga

    I just want to say I’m all new to blogging and site-building and truly enjoyed you’re website. Most likely I’m going to bookmark your blog . You definitely come with amazing well written articles. Thanks a lot for sharing with us your website page.

  2. Dan Mowatt

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.