5 років війни… Довгий кpuвавий термін… Нас усіх почали спокушати тим, що заради людського життя можна й поступитись… Україною

«Я зараз напишу річ, яку в нас бояться публічно обговорювати, але від цього залежить наш суверенітет.

Від війни стомились всі. І саме цей фактор може зіграти зараз проти державності України. Бо припинення вогню, який виснажив всіх нас, почали помилково сприймати за припинення війни, написала на своїй сторінці у Facebook Ганна Маляр, кандидат юридичних наук, експерт-кримінолог.

Саме зараз суспільство у такому стані, коли час запускати кампанію — все заради припинення вогню. І її запустять — мені так здається. Якщо нова влада не захистить Україну від інформаційних спецоперацій кремля.

Нам запустять в інформпростір «людське обличчя» ворога і меседж про те, що заради миру та людського життя можна й поступитись чимось.

І тоді перед багатьма з нас постане величезна спокуса — а може й, справді, поступитись на умови кремля, зрештою, мир і життя людей — найвища цінність.

От чим ви готові поступитись заради припинення вогню?

А заради послаблення контролю РФ над окупованою частиною сходу?

Від вашої відповіді та від вашої позиції і буде залежати — колонія ми чи суверенна держава.

Бо ваші погляди соціологи заміряють щодня. Про настрої в нашому суспільстві знають і в нас, і на заході, і в РФ — і їх враховують.

Тому, думайте. Бо від всіх нас залежить, чи гідні ми мати власну державу. Це на тлі людського життя — 5 років величезний термін, а на тлі історії становлення державності — це мить. Мить, яка може бути як початком, так і кінцем величної історії.

p.s. прошу не починати відповідати на поставлені мною питання у коментарях. Я б їх навіть закрила під цим постом, але не знаю як. Цей пост — щоб подумати наодинці з собою, розібратись у власних державницьких цінностях і поглядах.»

Проте, коментарі під постом Ганни Маляр є, їх багато, і від них тривожно…

«…Ура-патріотичний пафос… Скільки вже українців лякали встановленням держави та ін. Але кожен раз Україна опинялась то під Австро-угорщіною, то під Російською імперією, то під Радянською…

А ще були Речь посполітая та Московське царство… Суспільству від цих лякалок тільки людські втрати та втрати добробуту…

І тільки в тих, хто закликає боротися до останньої краплі крові, мармиза у маслі та гроші за кордоном, куди вони й самі згодом тікають… Це вже перетворилось на «національний спорт» — одні закликають, підбурюють та тікають, а інші тільки чуби підставляють..».

«…Вже історично доведено, що Україна не може бути самостійною, незалежною державою, а тільки чиїмось сателітом… або бути на короткому повідку… Як не у Європи, хоча нас туди й не дуже пускають, то сателітом Росії чи братською для неї країною, то ще у якоїсь сильної держави… »

«…Это диллема: зелёное или круглое. И мир, и государство — просто инструменты развития. Не стоит возводить их в Абсолют».

«…Від часів Ярослава Мудрого ми не були суверенною державою, тому всяке чергове проголошення суверенітету залишиться тільки бажанням певної категорії співгромадян і аж ніяк не принесе нам бажаного! Свобода здобуваєтья в бою і вимірюється щонайменше десятками тисяч жертв! Все має свою ціну і СВОБОДА не виключення!»

«…Не знаю, может из Киева и Вашей ученой степени и виднее, но так уже хочется чтоб был МИР! Я живу на востоке, здесь мои дети растут!!! Знаете они не помнят мирной жизни, это СТРАШНО!!!

«…Компания подготовлена. Все на старте. И да…. Нас нет…»

Share