А ви кажете Голівуд: Український фільм може отримати міжнародну нагороду за найкращі спецефекти

Український фентезі-фільм «Сторожова застава» Юрія Ковальова представить Україну на фестивалі FICCI BAF Awards в Індії.

Стрічку номінували на премію за найкращі візуальні ефекти.

Фільм «Сторожова застава» зняли за книжкою Володимира Рутківського.

Шестикласник Вітя через портал часу потрапляє із сучасності в 1120 рік.

Давньоруський богатир Ілля Муромець вважає, що це його зниклий племінник. Хлопець допомагає боронити сторожову заставу русичів від загарбників зі сходу.

Вітя вчиться стріляти з лука, володіти мечем, звертається по допомогу до давніх слов’янських божеств — Перуна й Велеса, за сюжетом.

Спецефекти до картини створила київська компанія Postmodern. Вона вже отримувала нагороду FICCI BAF Awards в 2014 році за візуальні ефекти до драматичного міні-серіалу «Метелики» Віталія Воробйова.

Окрім «Сторожової застави», на перемогу у цій номінації претендують американські картини «Той, що біжить по лезу 2049», «Пригоди Паддінгтона-2», «Вартові Галактики-2» та індійський фільм «Бахубалі-2: закінчення».

Вручення нагород відбудеться 5 березня в Мумбаї.

Премія FICCI BAF Awards була заснована в Індії 2004 року. Її отримують найкращі професіонали у створенні візуальних ефектів та анімації.

Share

One Comment

  1. Mariano Glenna

    I simply want to say I am all new to blogging and really liked this blog. Probably I’m want to bookmark your site . You surely come with very good article content. Appreciate it for sharing your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.