Армія має бути готова до силового сценарію визволення Донбасу: в України є право на самооборону!

Армія має бути готова до силового сценарію визволення Донбасу, – Порошенко.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що українська армія має бути готова до будь-якого сценарію розгортання подій на Донбасі, в тому числі й до силового.

Про це він заявив під час щорічного послання у Верховній Раді 20 вересня, передає Канал 24.

Президент сказав про переваги переговорів у Мінську і наголосив, що вся відповідальність за зрив цього процесу точно має лягти на Росію.

Скільки б списів не ламали навколо Мінська, саме завдяки тим домовленостям вдалось зупинити активну фазу агресії і добитись режиму санкцій і головне – виграти час для розбудови армії і для переходу від мобілізації до контрактного комплектування фронтових підрозділів,
– зазначив президент.

За його словами, зараз «Кремль намагається переконати наших союзників в нібито підготовці Україною силового сценарію визволення Донбасу».

«Звичайно, в нас має бути подібна опція. Всяка армія має бути готова до будь-яких сценаріїв – в України є право на самооборону!» – заявив Президент.

Дивіться також: «Питання життя та смерті»: про що Порошенко розповідав парламенту чотири роки поспіль

Він вкотре наголосив на «стратегії миру», яка, за його словами, полягає у досягненні його політико-дипломатичним шляхом.

Що таке щорічне послання Президента України?

Щороку Президент України звертається до народу з трибуни Верховної Ради зі щорічним посланням.

Він аналізує, чого вдалося досягти країні за рік і на що орієнтуватися наступного року.

Наприклад, у 2017-му році Петро Порошенко відзначив позитив від Угоди про асоціацію України та ЄС, а також зарахував до здобутків країни безвізовий режим.

Серед планів президент назвав боротьбу з корупцією (зокрема, створення Антикорупційного суду), нарощення озброєнь, європейський та євроатлантичний курс України, а також надання автокефалії Українській православній церкві.

Share

One Comment

  1. Herschel Zvorsky

    I simply want to mention I am very new to blogs and honestly enjoyed you’re website. Very likely I’m going to bookmark your site . You actually come with perfect writings. Bless you for revealing your website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.