Армянськ знову задихається в кислотних випарах: окупаційна влада мовчить, збирається повертати дітей. Люди волають про допомогу

«Ми тут в Армянську помираємо, що буде з нашими дітьми?»: соцмережі повідомили про нову катастрофу в Криму

Після хімічної катастрофи у анексованому Криму, що сталася 24 серпня поточного року, мешканці постраждалого міста Армянськ почали скаржитися на нові викиди кислотної речовини з місцевого заводу – люди кажуть, що ситуація стрімко погіршується і їм немає чим дихати, передає replyua.net.

У тому числі, у мережевому співтоваристві «Чорний список Армянська-Красноперекопська» користувачі пишуть про «страшну печію та блювоти» та хвилюються з приводу того, що скоро повернутися діти.

«Ми вмираємо в Армянську, а що буде з нашими дітьми? Нікому нічого не треба, куди тільки не писали, всюди блокують. Дихати нічим!», — наголошується в одному з коментарів.

«Вкотре дихати неможливо. З кожним днем все гірше», — зауважив інший коментатор.

«Я вийшов, щоб сміття викинути (в районі ж/ д вокзалу) — ледь не задихнувся. Обпалює горло, легені, ніс. Ще такого не було», — повідомив інший житель міста.

«Сьогодні вранці мені довелося побачити дохлих їжака і голуба. Чи то збіг, чи то від викидів …», — зазначив ще один учасник групи.

Share

One Comment

  1. Margareta Sitaca

    I just want to tell you that I’m very new to blogging and really enjoyed your blog. More than likely I’m likely to bookmark your website . You amazingly come with awesome articles and reviews. Regards for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.