Степан Бандера — не Герой України, але справжній Герой, Борис Дейч — Герой України, але злочинець і зрадник. Агов, Президенте!

П`ять років поспіль пишу цей пост!

Реакції — нуль.

Всі російські телеканали щодня сотні разів називають Бандеру і Шухевича Героями України.

Більшість українців також вважають незламних борців за Незалежність України героями, пише Андрій Боєчко на своїй сторінці у Фейсбук.

Однак, насправді, мало хто з вас ( в тому числі і росгавноТВ) знає, що звань Герой України у Степана Бандери і Романа Шухевича позбавив Янукович ще в 2012 році.

Петро Порошенко нічого не зробив, аби відновити справедливість.

Натомість, 13 громадян України ( тепер вже громадян Росіі, ЛНР і ДНР), які є Героями України, мешкають в окупованому Криму, Донецьку та Луганську.

І не лише мешкають, а співпрацюють з окупантами і навіть зі зброєю в руках воюють з Україною. І Петро Порошенко досі не позбавив їх орденів Героя України ( нагорода присвоюється указом Президента).

Крім цього ще десяток Героїв України втекли з України, вчинивши злочини, і вже роками перебувають в міжнародному розшуку.

Як на мене, найяскравішим прикладом таких осіб є Борис Дейч, який агітував і агітує за «радную гавань» в Криму, і Борис Білан, особистий поет Януковича, який зараз оспівує хероів ДНР.

Сьогодні в ОРДЛО псевдовибори.

А ви знаєте, що цим цирком займалися 5 «Героїв України», тисячі кавалерів украінських орденів «За Заслуги», «Богдана Хмельницького», «За мужність» тощо, тисячі «заслужених» економістів, юристів, журналістів тощо, десятки тисяч людей, нагороджених медалями, відзнааами і грамотами ВР, АП і КМ України.

От скажіть мені, фахівці, як влада буде судити десятки тисяч людей, які є кавалерами державних нагород, якщо підтвердиться їхня участь у організації цих виборів?

Про повернення Роману Шухевичу і Степану Бандері орденів Героя України боюся навіть «заїкатися» — за цього президента це просто не можливо.

І лише російські ЗМІ «нагадують» мені історичну правду, навіть не уявляючи, що українська влада цю правду не визнає.

Хто не боїться і вважає так само — поділіться цією інформацією — буду вдячний.

Share