РФ уже скрізь: вона пролазить, проникає, просочується у всі країни світу. Великобританія пропонує свій рецепт протидії отруйній експансії

У Британії видадуть книгу-план протидії РФ.

Комітет з цифрових технологій, культури, спорту і ЗМІ парламенту Великої Британії чекає на білу книжку уряду, де будуть прописані практичні кроки для збільшення співробітництва у світі для боротьби з втручанням РФ.

Про це йдеться у звіті Комітету «Дезінформація і фейкові новини» у розділі «Російський вплив на політичні компанії».

«Ми рекомендуємо уряду Великої Британії звернутися до інших урядів та слідувати рекомендаціям, які були погоджені представниками США та ЄС, включаючи представників цього Комітету, на недавній міжпарламентській нараді в Атлантичній раді.

Уряд повинен обмінюватися інформацією щодо ризиків, вразливості та найкращої практики у протидії російському втручанню та координувати свої дії між парламентарями по всьому світу.

Тільки шляхом обміну інформації, ресурсами та найкращою практикою, цей уряд зможе боротися з російським втручанням у наші вибори», — йдеться у звіті.

У Комітеті також додали, що з нетерпінням чекають на білу книжку, яку британський уряд опублікує цієї осені.

В документі будуть, зокрема, прописані практичні кроки, які уряд планує зробити для збільшення співробітництва у світі для боротьби з російським втручанням.

Зазначається, що у доповіді комітету також міститься заклик до британської Виборчої комісії розслідувати засоби фінансування компанії за вихід Великої Британії з Європейського Союзу мільйонером Арроном Бенксом та його контакти із російськими дипломатами.

Парламентарії також рекомендують уряду підтримати пропозицію з обмеження суми пожертв, яку особи можуть витрачати під час політичних кампаній.

Share

One Comment

  1. Allan Boyson

    I simply want to tell you that I am new to weblog and really savored this website. Likely I’m want to bookmark your site . You surely have wonderful articles. With thanks for sharing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.