Бідний безпритульний російський мільярдер: слідом за Великобританією і Швейцарія не видала Абрамовичу дозвіл на проживання

«Загроза безпеці»: Швейцарія не видала Абрамовичу дозвіл на проживання.

Влада Швейцарії відмовила російському мільярдеру Роману Абрамовичу в отриманні посвідки на проживання, побоюючись, що його перебування в країні може становити загрозу громадській безпеці і спричинити репутаційні збитки

Про це пише BBC із посиланням на швейцарські ЗМІ.

Федеральна поліція Швейцарії порадила чиновникам відхилити його заяву через підозри, що Абрамович може бути залучений до відмивання грошей або мати контакт із злочинними організаціями.

Інформація про це була опублікована виданням Tages-Anzeiger швейцарського медіахолдингу Tamedia.

Стаття вийшла після того, як Абрамович програв судову суперечку Tamedia. Він намагався через суд не допустити публікації відомостей про себе в пресі.

Абрамович попросив про посвідку на проживання в листопаді 2017 року. Він заперечує будь-які правопорушення зі свого боку. Юристи бізнесмена назвали всі твердження у пресі помилковими і заявили про намір судитися через поширення неправдивої інформації про мільярдера.

Цього року Роман Абрамович отримав ізраїльське громадянство після того, як Британія не продовжила йому візу.

У березні після отруєння колишнього російського шпигуна і його дочки прем’єр-міністра Великої Британії Терезу Мей закликали застосувати обмеження проти російських олігархів і «грошей, пов’язаних з режимом».

За даними ЗМІ, Абрамовича зобов’язали пояснити походження статків для отримання британської візи.

Share

3 Comments

  1. Oswaldo Strop

    I just want to say I am beginner to blogging and certainly liked this blog site. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You certainly come with remarkable articles and reviews. With thanks for sharing your web site.

  2. Madie Kriticos

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.