Бізнес за всіма правилами: CБУ викрила міжрегіональну організовану мережу борделів

В Одесі внутрішня безпека поліції спільно з СБУ та прокуратурою затримали міжрегіональну організовану злочинну групу сутенерів, яка займалася створенням місць розпусти, звідництвом, сутенерством та втягненням осіб у проституцію.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, пише Інформатор.

Правоохоронними органами було встановлено, що група діяла на території Одеси та Харкова, де мала свої офіси та чіткий ієрархічний поділ.

Кожен з учасників мав свої окремі функції.

Група працювала систематично, розширюючи свою діяльність: відкривала нові місця розпусти, залучала до “бізнесу” осіб в якості повій, водіїв авто, операторів call-центрів, адміністраторів сайтів та борделів.

Також відомо, що організатором такого “бізнесу” була 31-річна уродженка Донецької області та мешканка Харкова, яка мала коло знайомств у правоохоронних органах, куди зверталася у разі необхідності.

Співорганізаторами злочинної групи виявились 37-річна уродженка Харківщини та 38-річний уродженець Сумської області. Чоловік займався розробкою планів та схем діяльності, а також підбором сутенерів.

Його співмешканка вела контроль за конспірацією та обліком виходу повій “на роботу”. Серед її функцій була й фінансова документація та нагляд за дисципліною.

З офісів злочинної групи було вилучено оргтехніку, чорнову фінансову документацію, паспорти повій, телефони і сім-карти, візитні картки борделів. У Харкові ж, де мешкала головна фігурантка, виявили та вилучили 250 тисяч гривень, гвинтівку СВД, автомат та набої до нього.

“Загалом, за адресами діяльності борделів та офісів злочинної групи, було вилучено майже 25 тисяч доларів США та 50 тисяч гривень, отриманих у якості прибутку.

Також вилучено три автомобілі представницького класу, на яких переміщалися головні фігуранти злочинної групи”, – повідомляють в Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Затриманим загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років з можливою конфіскацією майна.

Share

3 Comments

  1. Catrice Mackedanz

    I just want to mention I am newbie to blogging and honestly liked you’re web site. Most likely I’m going to bookmark your website . You certainly have amazing articles. Cheers for revealing your web page.

  2. Sherrie Polin

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.