Буде “катастрофа”: Держдума РФ прийняла істеричну заяву з погрозами Україні

Буде “катастрофа”: Держдума прийняла заяву з погрозами Україні.

У Державній Думі Росії заявили, що на Донбасі “наростає військова загроза”.

Держдума РФ пообіцяла “адекватно відповісти” на спроби наступу української армії на Донбасі.

Відповідну заяву оприлюднено на сайті парламенту країни-агресора, пишуть Факти.

Депутати РФ поскаржилися на надання Україні автокефалії від Вселенського патріархату і, відповідно, створення помісної церкви, заявивши, що таким чином Київ намагається “зруйнувати справжню Православну Церкву” і “освятити продовження війни проти російських і російськомовних на сході України”.

– Влада України, по суті, вступила на шлях перетворення України на плацдарм боротьби з Росією та її народом на всіх можливих фронтах і напрямках, – заявила країна-окупант Криму і частини українських територій на Донбасі.

Росіяни в документі підкреслюють, що “спроба нового широкомасштабного військового наступу України на Донбасі укупі з новими фактами вбивств і терористичних актів проти його населення отримає адекватну відповідь і неминуче призведе до катастрофічних наслідків”.

Нагадаємо, другий президент України Леонід Кучма, який вийшов із Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу, спрогнозував, що ніяких істотних змін на Донбасі до виборів в Україні не буде.

Share

One Comment

  1. Dollie Kandt

    I simply want to say I am newbie to weblog and certainly liked this web blog. Most likely I’m planning to bookmark your blog post . You really have awesome articles and reviews. Appreciate it for sharing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.