Був не на службі і без збpoї: Сержант поліції, навіть отримавши нoжовe поpaнeння, зміг затримати двох небeзпечнux злoчинцiв, що втекли з колонії

Сержант поліції Анатолій Франків, який допоміг затримати двох небезпечних злочинців, що втекли з колонії, госпіталізований з серйозним ножовим пораненням.

Фотографії героїчного поліцейського, який з голими руками спробував затримати злочинців, в мережі виклав директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

«Сержант Анатолій Франків служить у Жидачівському райвідділі Львівщини звичайним водієм.

Увечері вчора біля мосту через Стрий у селі Межиріччя, перебуваючи поза службою, помітив двох підозрілих, що були схожі за орієнтуванням на двох в’язнів-втікачів з місцевої Миколаївської виправної колонії: Буртовенка і Дмитрука.

Один відбував ув’язнення за згвалтування і розбій, інший за виготовлення наркоти.

Злочинці — один киянин, інший житомирянин і шукали їх скрізь.

Здавалося чи треба було ризикувати поліцейському Франківу, який був не на службі у цивільному? Але він виявився хлопцем сміливим: повідомив колег з райвідділу про підозрілих і рішуче, один проти двох, спробував їх голіруч затримати.

Отримав підступний удар ножем. Бандитська швайка мітила у серце і завдала важкого поранення.

Бандосів-втікачів спіймали колеги сержанта Франківа, які приспіли йому на допомогу.

Пам’ятайте про таких як він, коли іншим разом накидуватимете на поліцію.

Сподіваюся, що новий начальник поліції Львівщини Василь Віконський достойно нагородить героя-поліцейського», завершив своє повідомлення Артем Шевченко.

Share