Через день перше засідання нової Ради, а сьогодні озброєні силовики захопили будівлю, блокована система голосування. Більше всіх нервує Парубій

Парубій підняв тривогу через штурм Ради, доля спікера на волосині: “силовики вже почали …”

Госбюро розслідувань опечатало центр управління системою голосування в парламенті

Апарат Ради співробітники ДБР просять забезпечити цілодобовою охороною приміщення центру управління і нікого туди не допускати, пише Politeka.

У телеграм-каналі Klymenko Time припустили, що Парубій дуже нервує з цього приводу і заявляє про порушення, тому що розуміє, що за фактом зараз копають під нього.

Раніше спікер VIII скликання Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що озброєні співробітники Державного бюро розслідувань і Служби безпеки України проводять слідчі дії в будівлі парламенту.

Він також розповів про блокування силовиками процесу запуску сенсорної кнопки для голосування.

За його словами, силовики зайшли в комп’ютерний центр, сказали, що проводяться слідчі дії і заблокували роботу комп’ютерного центру і дали вказівки силовим підрозділам не впускати нікого з представників апарату в зал.

У Державному бюро розслідування повідомили, що центральний апарат Бюро за підтримки СБУ проводить досудове розслідування по ст.363 Кримінального кодексу, яка стосується можливих порушень посадовими особами апарату Верховної Ради правил експлуатації ЕОМ і автоматизованих систем шляхом впровадження сенсорної клавіші.

Також відомо, що зйомки роботи ГБР дозволені для всіх журналістів, повідомила журналіста “Радіо Свобода” Ольга Комарова.

У прес-службі ГБР поки не стали коментувати і пообіцяли надати інформацію пізніше.

Нагадаємо, раніше представник президента у Верховній Раді, обраний нардеп від “Слуги народу” Руслан Стефанчук заявив, що в парламенті може з’явитися нова система голосування Рада-4, яка, на відміну від сенсорної кнопки системи Рада-3, буде реагувати не в тепло руки депутата, а на його відбиток пальця.

Раніше експерт з управління репутацією Борис Тизенгаузен в інтерв’ю Politeka Online заявив, що нова Верховна Рада почне свою роботу з закону про зняття депутатської недоторканності.

При цьому він підкреслив, що цей закон потрібен насамперед «Слузі народу».

Раніше повідомлялося, що президентська партія «Слуга народу» звикла дивувати українців, ще однією новинкою стане розсадження депутатських фракцій. «Слуги народу» вирішили змінити усталену традицію.

Так, в попередніх парламентах фракції більшості намагалися сісти ближче до трибуни, але завжди залишали хоч невеликий сектор попереду для фракцій меншості.

Висаджування відбувалася «променями», тобто до проходу до трибуни мали доступ всі фракції парламенту.

Зараз опозицію загнали фактично на гальорку

Share