Чергова вигадка від рупора Кремля: РосЗМІ знайшли український слід у підриві ФСБ

КП пише, що він походив з родини, яка була родом з України.

Родина 17-річного жителя Архангельська Михайла (імовірно, Жлобицького – офіційного підтвердження немає), який здійснив самопідрив у будівлі місцевого управління ФСБ, є родом з України, щоправда ріс він без батька, повідомляє Експрес.

Також слідчі перевіряють, чи не надихнув хлопця на такий крок керченський стрілець Владислав Росляков.

Як повідомлялося, що уранці 31 жовтня на вході до будівлі ФСБ у Архангельську пролунав вибух, внаслідок чого одна людина, що не була співробітником відомства, загинула та ще три (співробітники ФСБ) зазнали поранень.

Згодом правоохоронці з’ясували, що це був самопідрив і його здійснив 17-річний житель міста.

За фактом інциденту Слідчий комітет Росії відкрив кримінальне провадження за статтями про терористичний акт і незаконне носіння боєприпасів.

Прокремлівське видання КП з посиланням на близьке оточення хлопця пише, що він походив з родини, яка була родом з України.

Журналісти зазначають, що він, як і стрілець з Керчі Владислав Росляков, ріс без батька. Також відомо, що його мати не працювала, а увесь тягар виховання дитини ліг на плечі бабці.

«Але він був забезпеченим, одягненим, взутим. Сім’я у нас – хороша. Мати без батька його народила. Я його п’ять років виховувала. Дочка вчилася в педагогічному в цей час. Має вищу освіту», – розповіла бабця терориста.

Share