«Честь і гідність мого Народу вартують більше, ніж життя окремо взятого мене»: Кримський бранець Володимир Балух оприлюднив свій заповіт

Оприлюднено лист-звернення бранця Кремля Балуха до українців.

Після винесення несправедливого вироку «суду» окупантів перед етапом до колонії український бранець Кремля кримчанин Володимир Балух звернувся до українців.

Лист зачитав Архієпископ Сімферопольський та Кримський Климент під час прес-конференції 9 жовтня в прес-центрі «Главком». Пропонуємо роздруківку листа (орфографія збережена):

Шановне українство! Я звертаюсь до Вас в останні дні свого перебування в полоні в Сімферопольському СІЗО. Далі – колонія…

На протязі останніх 22-х місяців моє фізичне і психічне виживання було неможливе без Вас, вашої щирої дієвої участі в моїй долі і долі моєї родини. Щиро дякую Всім за шалену підтримку!

Використавши останній шанс віднайти в каральній системі окупанта бодай шпарину, де б жевріли паростки здорового глузду або натяку на честь, я вирішив припинити режим голодування.

Намагатимусь зберегти себе в цьому оксюмороні, але, в жодному разі не робитиму це за будь яку ціну.

Честь і гідність мого Народу, відстояні на Майдані ціною життів Героїв Небесної Сотні вартують і більше, ніж життя окремо взятого мене.

Саме тому я не дозволю собі вживати їжу з рук окупанта і вдягнути його тюремну робу. Розуміючи наслідки дієвого дотримання мною тексту цієї заяви, звертаюсь до Вас і прошу виконати свою останню волю: в разі фізичної або психічної смерті не залишати моє тіло на окупованій території.

Місце перебування тіла лишаю обрати своїй родині, — я б волів, щоб це була сільська місцина на березі Дніпра неподалік Києва…

З непереборною вірою в щасливу долю України вручаю долю свою до рук Всевишнього.

Низький уклін всім, хто любить Українство, дбає про його збереження і розвиток! …

  • На чотири боки поклонюся
  • Складовим збору власної крові.
  • І з туманом на землю встелюся
  • Ефіром щастя синов’їй любові!

Слава Україні!

Щиро Ваш! 8.10.18 В. Балух

Share

One Comment

  1. Cody Mintzer

    I just want to say I am just beginner to blogs and honestly loved this blog. Almost certainly I’m likely to bookmark your blog post . You really have tremendous well written articles. Appreciate it for sharing with us your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.