Чи готові зупинити зухвалих окупантів і йти вперед? Командувач ООС Наєв перевірив підрозділи першого ешелону

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв здійснив низку планових поїздок на позиції частин та підрозділів першого ешелону, які несуть бойову службу безпосередньо на лінії зіткнення на Сході України.

Про повідомляє прес-центр ОС уранці в середу, 30 травня, пише Новинарня.

Зазначається, що в період з 11 по 29 травня КОС, а також його заступники, командири ОТУ (оперативно-тактичних угруповнь), офіцери штабів разом із командирами бригад та батальйонів здійснили “практичну перевірку готовності до дій за призначенням визначених сил і засобів, включаючи передові підрозділи, резерви, засоби посилення та підтримки”.

Основну увагу вони приділили питанням взаємодії військових частин, що діють на передньому краї з підрозділами підтримки.

“Ситуація на лінії зіткнення залишається складною, ворог продовжує обстріли українських позицій, а також мирних міст та селищ.

Ми системно працюємо над тим, щоб зупинити зухвалі дії з боку окупантів.

За результатами двотижневої роботи висновок наступний: частини Об’єднаних сил готові ефективно протистояти будь-яким провокаціям ворога”, – зауважив генерал Сергій Наєв, підсумовуючи відвідування передових позицій.

У ході роботи, проведеної керівним складом ООС на позиціях першого ешелону, було вирішено низку практичних питань щодо підвищення боєготовності та боєздатності військових частин і підрозділів.

“Ця робота має на меті подальший розвиток спроможностей Об’єднаних сил та підвищення їхньої готовності до виконання поставлених завдань із створення умов для відновлення миру і відродження Донецької та Луганської областей”, – сказано в повідомленні.

Share

One Comment

  1. Edgardo Spahr

    I simply want to tell you that I am just very new to blogging and site-building and seriously savored your page. Almost certainly I’m likely to bookmark your website . You surely have incredible stories. Thank you for sharing your web site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.