Чи варто омбудсмену, що приїхала в РФ підтримати наших політв’язнів, приймати від росіян подарунки?

Уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова під час візиту до РФ прийняла подарунок від російського колеги. Цим вона похизувалася в соцмережі, викликавши незадоволення користувачів.

Фото згодом було видалене Денісовою, але Фейсбук все пам’ятає.

«Приїхали в Москву. Зараз ми в офісі уповноваженого з прав людини в РФ. Обговорюємо розклад і подробиці мого візиту», — написала Денісова у Facebook.

На одній із фотографій вона, усміхнена, позує з подарунком від росіян, пише Gazeta.ua.

Омбудсмен вирушила в Росію, щоб підтримати ув’язнених українців.

Людмила Денісова родом із російського міста Архангельськ. Закінчила Ленінградський державний університет.

Нацагентство із запобігання корупції встановило, що 15 березня Людмила Денісова як народний депутат голосувала за внесення у порядок денний питання призначення її на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Вона брала участь в обговоренні та голосуванні попри конфлікт інтересів.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у четвер, 14 червня, прибула до Росії, щоб здійснити моніторингові візити у місця несвободи, де тримаються українські політв’язні.

Про це повідомляє прес-служба омбудсмена.

За словами Денісової, російська сторона запропонувала здійснити перший візит 16 червня до міста Омськ, де утримується українець Дмитро Штибліков.

При цьому питання з візитом до Олега Сенцова залишається відкритим.

«Ми наполягаємо на якомога швидшій поїздці до міста Лабитнангі (Тюменська область), де тримається Олег, а Росія пропонує можливу дату візиту після 22 червня. Нас це категорично не влаштовує! Ми будемо далі наполягати на тому, щоб ми поїхали туди найближчими днями», — заявила омбудсмен.

Крім того, вона повідомила, що проводиться робота щодо можливого відвідання Романа Сущенка, який утримується у СІЗО «Лефортово», та Миколи Карпюка, який знаходиться в тюрмі у місті Владимир.

Нагадаємо, згідно з домовленостями між президентом України та президентом РФ був підготований список політв’язнів, яких планують відвідати омбудсмени обох країн.

Після поїздки до Росії Денісова планує здійснити візит у Сімферопольське СІЗО на тимчасово окупованих територіях Криму.

Share

One Comment

  1. Mandie Walvoord

    I just want to tell you that I am all new to weblog and seriously loved you’re website. Most likely I’m planning to bookmark your blog post . You definitely have fabulous articles. Thanks a lot for revealing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.