«Чистісінький збіг обставин»: дружина нового очільника МОЗ Максима Степанова в день його призначення змогла зареєструвати власну медичну компанію

Очільник МОЗ прокоментував відкриття лікарні своєю дружиною

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов стверджує, що компанія його дружини «Бестздрав», зареєстрована в день його призначення на посаду, не має жодного стосунку до постачання медичних товарів під час пандемії коронавірусу

Про це він написав у себе на сторінці, передає Еспресо.TV.

«Ця компанія — ініціатива моєї дружини, професійного лікаря-нефролога з багаторічним стажем.

Директором фірми є адвокат Олег Закорчемний, який є професійним менеджером в медичній сфері і тривалий час успішно керував однією з приватних онкологічних клінік України», — зазначив міністр.

За словами Степанова, клініка дружини матиме онкологічний профіль, а рішення її створити було прийнято ще наприкінці кінці 2019 року, коли він займався бізнесом.

«Гроші, які будуть витрачені на побудову онкоцентру є особистими заощадженнями моїми та моєї родини. У мене є власні накопичення, які я чесно вношу до своєї декларації. Я не ховаюся та не маніпулюю», — заявив Степанов.

«Знаючи, що в мене є кошти, ви можете бути спокійними — я прийшов на посаду міністра не для того, аби нажитися, а для того, щоб провести реальні зміни та допомогти країні»,- додав він.

Нагадаємо, за президента Петра Порошенка Степанов очолював Одеську обласну державну адміністрацію.
Нещодавно він отримав посаду міністра охорони здоров’я.

За повідомленнями ЗМІ, в день його призначення Наталія Михайлівна Степанова, його дружина, зареєструвала в передмісті Одеси медичну компанію «Бестздрав».

Share