Чого не зробиш для «Батьківщини»: скандальні подробиці про касирок супермаркетів і безробітних, які на мить стали мільйонерами, але мільйонів у руках навіть не потримали

Подарувала 2,2 млн грн: скандальні подробиці про благодійницю партії «Батьківщина»

Анастасія Гребенюк подарувала партії «Батьківщина» 2,2 млн грн

Служба безпеки України оголосила підозру жінці, яку підозрюють порушенні порядку фінансування політичної партії.

Ідеться про фінансування ВО «Батьківщина», а жінку, якій оголосили підозру, звуть Анастасія Гребенюк.

ЇЇ матір — Катерина Ярова і вона керує відділенням «ПриватБанку» у селищі Саврань на Одещині, за інформацією Bihus.info, пише Gazeta.ua.

У розслідуванні «Наші гроші з Денисом Бігусом» про сумнівне фінансування «Батьківщини» саме Саврань фігурує як один з лідерів за внесками.

На сторінці Гребенюк у Facebook є спільні фото з іншими фігурантами розслідування журналістів, зокрема з Владиславом Коречним, який переказав «Батьківщині» понад мільйон гривень, а сам до цього шукав роботу охоронцем в Києві.

В друзях у Гребенюк у соцмережі є і тітка Коречного – касирка супермаркету Наталія Зубар, яка перерахувала «Батьківщині» майже 1.5 млн грн.

Зубар також є бенефіціаром низки приватних компаній, які виводять на одного з фігурантів так званої «газової справи» нардепа-втікача Олександра Онищенка.

Слідство встановило, що підозрювана вступила в змову з керівником одного з відділень українських банків, яка допомогла у незаконному оформленні платежів та підборі осіб, від імені яких провели ці платежі.

Підозрювана внесла на рахунок політичної партії понад 2,2 млн грн, незаконно використавши персональні дані 15 українських громадян.

Сама ж жінка залишилась анонімною особою, не вказавши себе як власника коштів та їх платника.

Правоохоронці вважають, що таким чином вона намагалася приховати дійсне походження грошей. Зараз вирішується питання про оголошення підозри керівнику відділення банку.

Share