Чогось це не дивує: В Україні сьогодні перебуває до 40 злодіїв у законі. До деяких на прийом ходять депутати, бізнесмени і навіть правоохороці. За попереднім записом

В Україні перебуває до 40 злодіїв у законі і до деяких на прийом ходять депутати – Аброськін

Організована злочинність активізувалася з початком бойових дій на Донбасі і багато злодіїв у законі засилається в Україну за вказівкою ФСБ

Після приборкання кримінальної хаосу в УБОЗ стали вводити підрозділи економічного спрямування. Бо відбулося переформатування злочинності, вчорашні гопники і рекетири перетворилися в «шановних бізнесменів».

Але, на жаль, сталося також зрощування деяких співробітників економічного блоку, а потім і інших, з тими, кого вони повинні переслідувати.

Про це в інтерв’ю «Сегодня» розповів перший заступник голови Нацполіції України, начальник кримінальної поліції МВС України В’ячеслав Аброськін.

За його словами до 2014 року ГУБОЗ просто розклалося, що не прибравши його, не можна було створити принципово новий підрозділ по боротьбі з ОЗУ.

«У країні вже йшла війна, і в цей час знову підняла голову звичайна кримінальна злочинність, користуючись тим, що у міліції було повно й інших турбот.

З’явилася неймовірно велика кількість злодіїв у законі. Можу сказати, що лише в Києві одночасно може перебувати до 40 таких злодіїв! Вся територія країни поділена між ними по областях і сферах впливу, я покажу вам нашу спеціальну карту на цю тему.

І ми бачимо, маємо інформацію, що ці злодії в законі управляються здебільшого ззовні України. Багато діють за вказівкою ФСБ Росії. Вони приїжджають до нашої країни з завданням дестабілізувати ситуацію, і роблять це», – зазначив Аброськін.

Він підкреслив, що у зв’язку з цим збільшується кількість злочинів, в тому числі тяжких, особливо тяжких, пішли рейдерські захоплення … І за багатьма злочинами стоїть той чи інший злодій у законі.

Але є і такі злодії в законі, до яких «на прийом» приходять і бізнесмени, і депутати, і навіть правоохоронці.

«Наведу зовсім свіжий приклад. Злодій у законі на прізвисько Неделя влаштував прийом в ресторані шикарного столичного готелю. І до нього на прийом за записом просилися народні обранці різних рівнів, директори заводів, бізнесмени і навіть … представники деяких правоохоронних органів!» – розповів Аброськін.

Діяльність злодіїв і інших бандитів активізувалася до такої міри, що керівництво Нацполіції звернулося до міністра Арсена Авакова з ідеєю створення спецпідрозділу по боротьбі з оргзлочинністю.

«Міністр нашу ідею підтримав. Також активно нас підтримують наші європейські партнери і США.

Ми створили Департамент стратегічних розслідувань. У ДСР на сьогодні – 109 осіб центрального апарату, є керівник і кілька заступників.

Починає свою роботу ДСР зі створення баз даних на угруповання, бандитів, їх зв’язки і так далі», – підкреслив заступник голови Нацполіції.

Нагадаємо, В’ячеслав Аброськін також розповів про роль нових технологій у боротьбі зі злочинністю і про те, який відсоток розкриття злочинів в Україні.

 

Share

One Comment

  1. Samuel Mccraken

    I just want to mention I am just all new to blogs and certainly loved your blog site. Likely I’m likely to bookmark your website . You really have fantastic writings. Thanks for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.