Чому 40 років вважають переломним періодом

Термін “криза середнього віку” відомий багатьом. Але що ж вінозначає? Чому в цьому віці людина або впадає в депресію, або навпаки починає кардинально змінювати життя?

Пояснення є!

Про це у прес-центрі закарпатської газети «НЕДІЛЯ» розповіла людина, що вивчає кармологію, педагог і журналіст Олеся МАРКОВИЧ.

“Взагалі, виділяють декілька етапів у житті, коли вкрай важливо правильно пропрацювати ті чи інші якості, що допомагають розвиватися душі.

Так, скажімо, якщо людина справляється з певними призначеннями до 40 років, то в цей вік вона вступає у доброму здоров’ї, енергійна, має успішну роботу, багато друзів і щасливу родину.

40 років – такий собі підсумок, – наголосила вона. – Люди завжди відчувають цей вік, вважають його переломним періодом, дехто кидає сім’ю, намагається починати нове життя, буває – і спиваються.

Пояснюємо це для себе «кризою середнього віку». Але залишається незрозумілим, як долати цю кризу. Якщо ж людина знає, яке призначення мала виконати до цього часу і справляється з ним – ніякої кризи просто не виникає.

Другий важливий період – від 40 до 60 років.

Там є своєї завдання, які слід проробити. А якщо не виконано попередніх завдань, то додаються ще й вони.

Погодьтесь, що з подвійним завданням впоратися значно важче. Ми бачимо чимало прикладів, коли людина в 60 років виглядає значно молодшою, сповнена енергії і планів. А дехто в такому віці помирає.

Причини зовні різні, а насправді – не виконав завдання душі.

Буває, звичайно, що людина помирає, бо виконала місію й пішла далі. Але це стосується людей дуже високого духовного розвитку.

Третій важливий період – від 60 років і… до кінця життя”.

Share

One Comment

  1. Shizue Jondrow

    I simply want to tell you that I’m newbie to blogging and definitely loved your blog. Most likely I’m going to bookmark your site . You absolutely come with beneficial stories. Thanks a bunch for sharing with us your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.