Чому Президент Зеленський не зустрівся у Польщі з українською діаспорою? Лише сумнозвісний Янукович нехтував цим традиційним заходом

Зеленський прибув до Польщі. А до цього…

До цього (у ході підготовки візиту) відмовився зустрічатись там з українською громадою.

На цей факт вже зреагували 38 громадських організацій українців з 21 країни світу, які звернулися до Зеленського з відкритим листом. В якому пишуть, що розглядають цей факт як «зневагу до своїх земляків», написав на своїй сторінці у Facebook український дипломат Олег Шарп.

«Я спробував з`ясувати, яким чином президентський протокол знехтував таким традиційним заходом, як зустріч з діаспорою — адже подібних рандеву боявся лише двічі несудимий Янукович.

Знаєте, що мені відповіли off-record? Що за кордоном досить мало прихильників Зеленського, а тому преЗЕдент некомфортно почуватиметься у ході гострих запитань від тих, хто голосував за Порошенка.

І це після того, як гаслом Верховного коміка була теза про те, що досить розділяти українців за політичними вподобаннями.

Чи просто Ігор Валерійович не дозволяє ні з ким зустрічатись за відсутності «смотрящєго» Богдана?

І взагалі, як це кореспондується з іншим гаслом нової влади про повернення українців всього світу до України? Риторичні запитання…

Але нам своє робити, у нас путч на носі…»

Мабуть всі вже чули про «путч Петра Порошенка», яким намагалася налякати у соцмережах українців Ліза Богуцька. Наявністю підготовки до цього міфічного путчу пояснила і необхідність залишити Авакова на посаді.

Прямо триллер у нас під носом, чи horror у деяких головах.

Share