Чому Росія так істерично відреагувала на участь принца Гаррі у військових навчаннях в Норвегії

У Росії панічно відреагували на участь принца Гаррі в «антиросійських» військових навчаннях.

У посольстві Росії прокоментували участь принца Гаррі у військових навчаннях.

У РФ переконані, що королівську родину Великобританії намагаються втягнути в антиросійську кампанію, яку проводить британських уряд.

Посольству РФ у Лондоні не сподобалась участь принца Гаррі у майбутніх військових навчаннях.

Про це повідомили у посольстві Росії у Великій Британії, пише Канал 24 з посиланням на ТАСС.

Російським дипломатам не сподобалось повідомлення в британських таблоїдах щодо участі принца Гаррі в військових навчаннях в Норвегії. Їх в РФ називають «антиросійськими».

Координована поява в британських таблоїдах повідомлення про участь принца Гаррі в «антиросійських» військових навчаннях в Норвегії може свідчити про те, що певні сили прагнуть залучити королівську сім’ю в провідну консервативним урядом Великобританії кампанію проти Росії,
– стверджують у відомстві.

Повідомлення із таким змістом у суботу, 5 грудня, серед інших поширили таблоїд Daily Mirror, The Sun, Daily Mail.

Згідно з ними, принц Гаррі буде присутній на майбутніх в Норвегії військових навчаннях, які матимуть на меті відпрацювання протидії гіпотетичному «російського вторгнення» на територію скандинавської країни.

Британські ЗМІ посилаються на джерела в королівському палаці і зазначають, що офіційно про візит принца до Норвегії і його ролі в маневрах оголошуватися не буде.

До слова, навчання повинні відбутися вже у найближчі кілька тижнів і в них братимуть участь 8 тисяч осіб, серед них – 1 тисяча британських морських піхотинців. До британців доєднаються військовослужбовці з США, Нідерландів і Норвегії.

Нагадаємо, нещодавно посол Росії в Лондоні Олександр Яковенко заявив, що Москва і Лондон нібито досягли домовленості про поступове відновлення чисельності дипломатичних представників у Великій Британії та Російській Федерації з січня 2019 року.

Натомість у посольстві Великої Британії наголошують, що «жодних домовленостей» щодо повернення дипломатів немає.

Share