Чорний та зелений чай – це листя однієї рослини

Хоч Китай п’є чай вже понад чотири тисячоліття, Європа знає про чай лише кілька століть. Які цікаві факти про чай ви ще не знали?

Факт: Чорний та зелений чай – це листя однієї рослини.

Але: Вони різні через обробку.

Збирають листя і чорного, і зеленого чаю з одного і того ж самого куща у той самий період. Кущ цей називається «Камелія китайська». Тільки от листя для чорного чаю сушать довше, ніж для зеленого, тому і виходить різний смак та властивості.

Факт: Чай – майже найпопулярніший напій світу

Але: Вода популярніша

Упевнені, ви навіть подумати не могли, що чай займає друге місце в рейтингу популярності серед напоїв. На першому місці – вода. За підрахунками статистів, за рік у всьому світі люди випивають 3 мільйони тонн чаю. Наприклад, американці за рік випивають понад 66 мільярдів чашок чаю.

Факт: Зелений чай знижує температуру тіла

Але: Лише на 1-2 градуси

Зелений чай знижує температуру тіла на 1-2 градуси, і після вживання чашки напою залишається відчуття прохолоди.

Ми не знаємо, в чому саме причина такої реакції організму. Однак навіть жителі пустель у велику спеку вживають цей чудо-напій і стверджують, що він навіть кращий за просту воду, щоб утамувати спрагу.

Share

One Comment

  1. Moises Rausin

    I simply want to tell you that I’m new to weblog and truly enjoyed you’re web page. Very likely I’m likely to bookmark your site . You definitely have superb stories. Regards for sharing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.