Ділили Україну, тепер ділять загиблих за неї: для чого біля Міністерства оборони будують помпезний «мавзолей»

Ділили Україну, тепер ділять загиблих за Україну: для чого біля Міністерства оборони будують дороговартістний меморіал.

В ефірі «5 каналу» в програмі «БлогПост» радник Президента України – радник міністра оборони України Юрій Бірюков розповів, як виглядатиме меморіал усім військовим, які загинули за незалежність України, що нині будується перед центральним входом у Міністерство оборони в Києві.

Бірюков розповів, що ідея такого меморіалу з’явилася ще в квітні 2017 року, коли вперше побачили схожу історію в Канаді.

Це книга імен загиблих воїнів Канади… «І поки ми всі чекаємо, що буде прийнято рішення про те, що там буде центральний меморіал в боротьбі за незалежність України, було прийнято рішення, що на теритоії Міноборони буде зведено меморіал військовослужбовцям України», – сказав радник Президента.

Бірюков також розповів, що меморіал уже будують, а відкриють, імовірно, на День покрови 14 жовтня.

Він також розповів, яким він має бути і що там відбуватиметься: «Є список всіх загиблих військовослужбовців ЗСУ по днях. Ми всі імена і прізвища надрукуємо у книзі по днях і щодня буде церемонія перегортання сторінки.

Умовно 21 липня – і там всі загиблі за 21 липня за всі роки незалежності. Тобто і загиблі військовослужбовці в миротворчих операціях за межами України».

На цю інформацію відгукнувся відомий волонтер — один із ініціаторів створення народного проекту «Стіна пам’яті» Павло Нетьосов.

Народний проект уже діє(!) біля Михайлівського Золотоверхого собору. Він створений на гроші небайдужих людей, з держбюджету не дали жодної копійки, та волонтери й не просили.

«Самое хреновое, это то, что они повторяют одну и ту же ошибку. Те, кто у власти я имею ввиду. Одни делили страну на восток и запад, и мы все знаем последствия. Другие теперь по принадлежности к ведомствам.

Украина одна и за нее и в 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 ее граждане, настоящие патриоты погибали одинаково вне зависимости в ВСУ или НГУ или МВД они находились на тот момент.

Так, что мама…. погибшего в 2014 году нацгвардейца его там не найдет в этом помпезном мавзолее да и на территорию ведомства ее никто не пустит.

Идея может и хороша, только вот радник у Президента хреновый раз в очередной раз творит действо исключительно придворно-увеселительное, а не для увековечивания Памяти погибших защитников Украины».

Share

One Comment

  1. Trish Longinotti

    I simply want to say I’m beginner to weblog and seriously liked this website. More than likely I’m want to bookmark your site . You definitely come with terrific stories. Appreciate it for sharing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.