Ділили Україну, тепер ділять загиблих за неї: для чого біля Міністерства оборони будують помпезний «мавзолей»

Ділили Україну, тепер ділять загиблих за Україну: для чого біля Міністерства оборони будують дороговартістний меморіал.

В ефірі «5 каналу» в програмі «БлогПост» радник Президента України – радник міністра оборони України Юрій Бірюков розповів, як виглядатиме меморіал усім військовим, які загинули за незалежність України, що нині будується перед центральним входом у Міністерство оборони в Києві.

Бірюков розповів, що ідея такого меморіалу з’явилася ще в квітні 2017 року, коли вперше побачили схожу історію в Канаді.

Це книга імен загиблих воїнів Канади… «І поки ми всі чекаємо, що буде прийнято рішення про те, що там буде центральний меморіал в боротьбі за незалежність України, було прийнято рішення, що на теритоії Міноборони буде зведено меморіал військовослужбовцям України», – сказав радник Президента.

Бірюков також розповів, що меморіал уже будують, а відкриють, імовірно, на День покрови 14 жовтня.

Він також розповів, яким він має бути і що там відбуватиметься: «Є список всіх загиблих військовослужбовців ЗСУ по днях. Ми всі імена і прізвища надрукуємо у книзі по днях і щодня буде церемонія перегортання сторінки.

Умовно 21 липня – і там всі загиблі за 21 липня за всі роки незалежності. Тобто і загиблі військовослужбовці в миротворчих операціях за межами України».

На цю інформацію відгукнувся відомий волонтер — один із ініціаторів створення народного проекту «Стіна пам’яті» Павло Нетьосов.

Народний проект уже діє(!) біля Михайлівського Золотоверхого собору. Він створений на гроші небайдужих людей, з держбюджету не дали жодної копійки, та волонтери й не просили.

«Самое хреновое, это то, что они повторяют одну и ту же ошибку. Те, кто у власти я имею ввиду. Одни делили страну на восток и запад, и мы все знаем последствия. Другие теперь по принадлежности к ведомствам.

Украина одна и за нее и в 2014, 2015, 2016, 2017 и 2018 ее граждане, настоящие патриоты погибали одинаково вне зависимости в ВСУ или НГУ или МВД они находились на тот момент.

Так, что мама…. погибшего в 2014 году нацгвардейца его там не найдет в этом помпезном мавзолее да и на территорию ведомства ее никто не пустит.

Идея может и хороша, только вот радник у Президента хреновый раз в очередной раз творит действо исключительно придворно-увеселительное, а не для увековечивания Памяти погибших защитников Украины».

Share

6 Comments

  1. Trish Longinotti

    I simply want to say I’m beginner to weblog and seriously liked this website. More than likely I’m want to bookmark your site . You definitely come with terrific stories. Appreciate it for sharing your web page.

  2. Richie Palladino

    Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.