До берегів Одеси прямує ракетний есмінець флоту США: россіяни нервово напружилися

До берегів Одеси направляється ракетний есмінець флоту США.

Українсько-американські навчання планується провести з 9 по 21 липня, повідомляє Главком.

Перші учасники українсько-американських міжнародних військово-морських навчань «Сі Бриз-2018» прибувають в Чорне море, — повідомили в моніторинговій групі Інституту Чорноморських стратегічних досліджень.

Зокрема, в Чорне море з протоки Босфор увійшов ракетний есмінець 6-го флоту США DDG-78 USS Porter класу Arleigh Burke.

Есмінець направляється в Одесу.

За інформацією прес-центру командування ВМС України, українсько-американські навчання «Сі Бриз-2018» планується провести з 9 по 21 липня 2018 року в Одеській і Миколаївській областях, а також в північно-західній частині Чорного моря.

Крім ВМСУ і 6-го флоту США, в маневрах братимуть участі кораблі і підрозділи ще 14 країн — Болгарії, Великобританії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Туреччини і Швеції.

За інформацією керівника навчань від України контр-адмірала Олексія Неіжпапи, особливістю навчань «Сі Бриз-2018» буде те, що управління силами морського, повітряного і наземного компонентів багатонаціональним морським штабом буде вестися безпосередньо з моря.

З цією метою в Чорне море увійде американський штабний корабель USS Mount Whitney.

На ньому розміститься Морське командування ВМС України, щоб отримати практичний досвід планування і управління операцій за стандартами НАТО.

Share

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.