До чого б це? Лукашенко оголосив, що робити кожному білорусу у разі початку війни: «кожна сім’я отримає автомати, пістолети, кулемети та набої до них»

Будемо захищатися усіма: Лукашенко готовий масово озброїти білорусів.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв роздати зброю в кожну білоруську сім’ю в разі, якщо в країні почнеться війна.

Про це він заявив під час відвідування військового полігону в Брестській області на заході країни, передає Радіо Свобода.

В ході огляду нових зразків військової промисловості, Лукашенко заявив, що всі дорослі громадяни країни повинні вміти користуватися зброєю.

«Автомати, пістолети, кулемети та набої до них — не дай Бог війна, ми роздамо в кожну сім’ю. І ми будемо захищати свою територію всіма.

Ну, дітей давайте виведемо. Люди похилого віку і навіть жінки, і так далі: 7 мільйонів чоловік — 7 мільйонів отримає зброю, щоб вони могли захищатися «, — заявив Лукашенко.

Також Лукашенко поставив завдання озброїти армію країни, створюючи власні зразки озброєння і модернізовуючи наявні.

Share

One Comment

  1. Grover Liszewski

    I simply want to say I am just newbie to blogging and absolutely enjoyed you’re blog. Probably I’m going to bookmark your website . You surely have remarkable articles and reviews. Appreciate it for revealing your webpage.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.