Допомагав нашим воїнам попри хворобу, тепер відомому волонтеру ми всі можемо підставити плече

Один із переможців Волонтерської премії 2016 року, фантастичний Антон Дубішин (Антон Дубишин), який усі роки війни допомагав українським військовим, тепер сам потребує допомоги.

Давайте підтримаємо, закликає спільнота ЄвромайданSOS.

Антон має вроджену невиліковну хворобу, що не дозволяє всьому його тілу, окрім рук та обличчя, рухатись. Попри це із 2014 році він допомагає пораненим у військовому госпіталі. Також він робить декоративні вироби та отримані кошти передає військовим на лікування.

Усі п’ять років волонтерства Антона — це яскравий приклад, що не існує жодних обмежень, якщо ти хочеш робити хорошу справу.

Нижче подаємо пост, який розміщений на його сторінці.

Друзі, якщо я вас образив або не виконав чогось — пробачте мене. Наразі я перебуваю в лікарні №3, що знаходиться на Петра Запорожця 26. У мене дуже низький рівень гемоглобіну, анемія, білі вуста, задишка, організм не сприймає їжу, паморочиться голова. Фізично я зламався.

Я не прошу, бо кожен з вас зайнятий справами. Але якщо виникне хвилинка — поставте за мене свічку або сороковуст за здоров’я, провідайте або замініть маму на день (щоб вона змогла піти додому і щось приготувати).

Також залишаю свій номер телефона 0980401369 і картку мами: ПриватБанк

4149 4991 0285 4179 — Наталія Дубішина
Відповідати по телефону або на коментарі не зможу. Фізично дуже слабкий 🙁 Трубку братиме моя мама.
Ще раз пробачте мене за все.
26.11.2018.

Share