«Дорогий» Трамп: Порошенко подав до суду на BBC за «платну» зустріч з Президентом США. Виграє позов?

Порошенко подав до суду на BBC за «платну» зустріч з Трампом – The Телеграф.

Адвокати зауважують, що британське видання відмовилося спростовувати неправдиву інформацію

Адвокати президента України Петра Порошенка подали до суду на британську медіакомпанію BBC за наклеп, що нібито український лідер заплатив за зустріч у червні 2017 року з президентом США Дональдом Трампом не менше 400 тисяч доларів.

Про це повідомляє Сегодня з посиланням на видання The Telegraph.

Представники президента України в своєму позові вказують, що дана інформація британського ЗМІ не відповідає дійсності і завдає удар по репутації Порошенка, зокрема на тлі того, що він веде в Україні боротьбу з корупцією.

Адвокати стверджують, що у BBC не було ніяких доказів оплати за зустріч з Трампом або якихось таємних переговорів з цього приводу. Навіть наближені до президента США люди запевняли, що дана публікація не відповідає дійсності і що не було ніяких виплат за зустріч.

Захист Порошенка відзначає, що британці відмовилися опублікувати спростування або вибачення, а дана публікація досі залишається активною на сайті BBC.

Нагадаємо, у травні поточного року в BBC розповіли про «платну» зустріч Порошенка з Трампом, хоча у президентів України і США все спростували.

Британці з посиланням на свої джерела розповіли, що нібито особистий адвокат Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж чи 400, чи то 600 тисяч доларів за організацію першої зустрічі президентів США і України.

Як розповіли джерела, оплату організували посередники, які діяли в інтересах українського президента.

Відзначимо, перша зустріч українського та американського лідерів відбулася 20 червня 2017 року. Тоді Трамп заявив, що у нього з Порошенком була дуже хороша дискусія, і досягнуто значного прогресу.

Share

One Comment

  1. Rosaline Neve

    I simply want to say I’m new to weblog and seriously enjoyed you’re web page. More than likely I’m planning to bookmark your website . You certainly have terrific well written articles. Thank you for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.