Друг України, легендарний Шварценеггер пoмep: президент США оприлюднив сyмну новину… Проте, все виявилося значно гіршим… для Трампа

Шварценеггер помер: у США приголомшили новиною, скандальні подробиці.

Трамп розбурхав мережу заявою про актора і громадського діяча Арнольда Шварценеггера/

Увечері 11 липня під час виступу на саміті про соціальні мережі в Білому домі президент США Дональд Трамп заявив, що популярний голлівудський актор Арнольд Шварценеггер мертвий, пише Politeka.

Більш того, Трамп зазначив, що особисто бачив смерть артиста. Про це повідомив кореспондент Yahoo News з Білого дому Хантер Уокер в своєму Твіттері.

“Арнольд Шварценеггер … Знаєте що? Він помер … Я був там”, – заявив Трамп.

Зірка Голлівуду і політик Арнольд Шварцнеггер виявився живий, незважаючи на запевнення американського президента в зворотному, а також миттєво відреагував на слова лідера держави.

Про це повідомляє сам Залізний Арні і, у властивій йому саркастичній формі пропонує президенту помірятися податковими деклараціями, натякаючи на нещодавній крок влади Нью-Йорка по розкриттю декларацій американського президента.

“Я все ще тут. Хочеш порівняємо податкові декларації, Дональд Трамп?», – відповів актор.

Насправді американський президент говорив про рейтинги реаліті-шоу “Учень”. І Трамп реально був там. Справа в тому, що Трамп був ведучим і продюсером цього шоу з 2003 по 2015 роки.

З 2015 по 2017 рік це шоу вів Шварценеггер, після чого, до речі, вони і посварилися.

 

Share