Дружина бійця ООС, який з 2014 року воює на сході, збирається їхати з маленькими дітьми до нього в окопи, бо сім’ю виселили з гуртожитку. Мовляв, втратили право на житло

Сім’ю тернопільського бійця ЗСУ виселяють з житла, поки він воює на сході.

Поки боєць Збройних сил України з Тернопільщини захищає рідну державу, воюючи на Донбасі, його дружину з двома малолітніми дітьми хочуть через суд виселити з власного житла, пишуть Тернополяни.

Про це дружина військового Лідія Макаренко-Іванюта написала на своїй сторінці в мережі Facebook. Вона, до слова, є головою профспілки в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка і навчальний заклад якраз і є позивачем у справі.

Жінка з дітьми проживає в гуртожитку у Кременці і каже, що іншого житла не має.

«Незважаючи на те, що мій чоловік більше 20 років свого життя віддав військовій службі та з 2014 р. і по теперішній час виконує бойові завдання в районі проведення ООС (АТО), а ми є родино військовослужбовця, нашу сім’ю із двома малолітніми дітьми позбавляють права користування житловим приміщенням, незважаючи на те, що іншого житла у нас немає. У якості відповідачів виступають і мої діти: Софія 5 років і Зоряна!!!», — пише пані Лідія.

За її словами, суд у цій справі заплановано на 12.00 9 серпня 2018 роки (цивільне справу № 601/1 102/18-ц «Про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням). Позивач — Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка.

Цікаво, що весною між керівництвом вишу та Лілією Макаренко-Іванютою виник конфлікт, який, схоже, міг спровокувати сьогоднішні події.

Тоді жінка опублікувала викривальну інформацію про «мертві душі» у ВНЗ, де звинуватила окремих осіб у підробці документів. Після цього почався тиск на неї, мовляв, та підриває репутацію академії.

Тим часом на захист родини бійця ЗСУ вже стала Тернопільська обласна організація ВГО «Спілка офіцерів України», яка звернулася до керівництва області із ЗВЕРНЕННЯМ втрутитися в цей конфлікт, пов’язаний з військовослужбовцем, який боронить нашу землю на війні з РФ на Донбасі.

«Такий випадок, на жаль, непоодинокий коли місцеві чиновники не сприяють, а навпаки, погіршують соціально-психологічну адаптацію учасникам війни на Донбасі. Тримаємо справу на громадському контролі», — зазначив Олександр Варакута.

Степан Барна ж у коментарі під дописом пані Лідії коротко написав «Розберемось».

Що ж, будемо сподіватись, що керманич області таки дотримає слова і не дозволить залишити сім’ю військовослужбовця з малолітніми дітьми без даху над головою.

Share

3 Comments

  1. Latoya Wave

    I just want to tell you that I am just very new to blogs and definitely savored your web-site. Almost certainly I’m planning to bookmark your website . You really come with amazing article content. Many thanks for sharing with us your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.