Дуля персонально для Гройсмана: попри вимогу Кабміну «Нафтогаз» розглядає можливість підвищення з травня ціни на газ для населення

«Нафтогаз» розглядає можливість підвищення в травні ціни на газ для населення на 13,7%

Відповідний проект договору було розіслано споживачам.

НАК «Нафтогаз України» розіслав споживачам проект договору, яким пропонується підвищити ціну на природний газ для населення на травень поточного року, повідомляють «Українські Новини».

Згідно з повідомленням, ціна «блакитного палива» має підвищитися на 13,7%, або на 1 167,62 грн/тис. куб. м, — до 9 716,54 тис. грн/тис. куб. м (з урахуванням транспортування газу і ПДВ).

При цьому наголошується, що проект було розіслано до заяви прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про намір ініціювати відставку голови правління «Нафтогазу» Андрія Коболєва з посади голови компанії в разі незниження ціни на природний газ для населення з 1 травня.

Нагадаємо, 9 квітня компанія «Нафтогаз України» звернулася до уряду з проханням скасувати затверджене ним положення про покладення спеціальних обов’язків, яке вимагає підвищення ціни на газ для населення з 1 травня 2019 року, або внести відповідні зміни до нього.

У компанії стверджують, що поки «Нафтогаз» зобов’язаний дотримуватися режиму встановлених спецзобов’язань, згідно з яким з 1 травня ціна на газ має підвищитися на 15% до рівня 7184,8 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ і витрат на транспортування і розподіл).

Раніше в «Нафтогазі» заявляли, що не зможуть знизити ціну на газ для населення через дії режиму спецзобов’язань, згідно з яким з 1 травня ціна на газ для населення має становити близько 9,7 — 9,8 тис. грн за тис. кубометрів.

Share