Дворічний хлопчик сам босоніж гуляв Львовом. Довго не могли знайти батьків

У Львові гуляв сам босий дворічний хлопчик.

У Львові 8 квітня поліцейські знайшли на вулиці дитину, яка сама, без взуття та нагляду дорослих, гуляла містом.

За півгодини правоохоронці розшукали родичів хлопчика. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області в соцмережі Facebook.

Небайдужі громадяни викликали патрульних на вулицю Смерекову.

«За словами заявниці, вона виявила хлопчика віком приблизно два роки, який не вміє ще говорити без взуття та супроводу дорослих.

Інспектори негайно прибули на місце і посадивши в патрульний автомобіль малюка, розпочали пошуки рідних», — повідомили у прес-службі.

Патрульні обстежили три вулиці та опитали людей. За півгодини вони виявили дідуся хлопчика. А з часом встановили матір дитини.

За даними поліції, 28-річна жінка перебувала в очевидному стані алкогольного сп’яніння і не помітила, як її син вийшов з квартири.

За словами дідуся, вони приїхали до нього в гості з іншого району Львова.

У поліції відзначили, що дитина гуляла сама на вулиці приблизно одну годину. Правоохоронці написали рапорт щодо цієї події і сповістили відповідні служби.

Share

One Comment

  1. Jamey Antill

    I just want to mention I am beginner to blogging and definitely liked you’re web site. Probably I’m want to bookmark your site . You really come with terrific article content. Many thanks for sharing your website page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.