«Его звали «Федор», сердце у хлопца было горячее… Многие украинцы не верят или хотели бы забыть, что это совершили русские…

«Алексей, так звали его на самом деле…!

А тогда, по прибытию в лагерь под Покровкой, в добровольческий батальон территориальной обороны «Донбасс» нам, он представился: позывной «Фёдор». Коротко и ясно.

О тех событиях на своей странице в ФБ напомнила доброволец батальона «Донбасс» Людмила Калинина.

Постоянно в штабе, явно шла разработка операции. Сутками до хрипоты споры ребят. Серафим. Химик. Рамзан. Шамиль. Павел. Матвей. Фёдор….

Всего лишь пять дней и Карловка..(.

23 мая 2014 год. Батальон «Восток» беркута, кадыровцы и прочая нечисть… Пятеро погибших бойцов батальона «Донбасс», среди них Фёдор… Алексей!

Его тело привязанным к КАМАЗу, кадыровцы тянули по Донецку… с вырезанным сердцем!!!((((

Договариваться!!!???

Я уж лучше в партизаны!!!! Забыть нет не сил, не желания!!!!»

Фотографию истерзанного тела парня, которое выложила Людмила Калинина, Фейсбук даже не позволил воспроизвести, настолько страшное фото.

Отклики на пост, нельзя читать без эмоций:

«…Я в 14- му під броніком носів Ф1 , бо знав це….(((»

«…Час спливає, багато народу хоче просто вирвати ті події з пам’яті країни назавжди, зачистити. Їм так зручно — щоб все кинути у небуття.. Наших Героїв вже ніхто не поверне, але пам’ять жива, значить і вони з нами до нашої Перемоги. А всім покидькам та перевертням горіти у пеклі».

«…Чому не відкривають кримінальних справ по цьому факту та багатьом іншим? Знайшли багато масових поховань цивільних на звільнених територіях. Подивіться, італійці переслідують нашого бійця, ті ж бл*ді руцькомірські повідкривали на наших бійців провадження.
Чому?»

«…Нам потрібна повна Перемога над ворогом! Перемовини з ворогом мають тривати не довше автоматної черги!»

«…Пів Країні не вірить в те, що це робили росіяни, але це так, ми побули під обстрілами і пробачити їм я не можу, втративши свою домівку, і загубивши за 5 років війни життя своє, дітей…І таких як я, дуже багато. А до військових була повага, ми відчували, що під їх захистом…низький уклін Вам, наші Захисники.».

«…Как стыдно перед ушедшими. Как больно за их семьи. Подвиг ради свободы страны. И ради будущего народа, большинству которого свобода не нужна.

«…ЯКИМИ ТВАРЮКАМИ МАЮТЬ БУТИ ВСІ ПОЛІТИКИ СВІТУ, ЩО ПОДАЮТЬ РУКУ ПОКРОВИТЕЛЮ КАДИРІВЦІВ ПУТІНУ «.

«…Щоб ані ви,кадировські виродки, ані ваше покоління НІКОЛИ не знало спокою. А трупи українських героїв, знищених вашими руками, переслідували вас до скону. І щоб ваших дітей, онуків, правнуків , а в першу чергу вас, мордували в такий самий спосіб. СЛАВА ВОЇНАМ,СЛАВА НЕСКОРЕНІЙ НАЦІЇ,СЛАВА УКРАЇНІ».

«…Моральные уроды уничтожают цвет нации! И это с ними нам предлагает договариваться?!?!?!»

Share