«Еліта помирає тихо, навіть прізвища повідомлять не одразу»: Бойовики намагалися прорватися в тил ОС, загинули двоє українських героїв

Диверсанти намагалися прорватися в тил ОС, загинули двоє українських військових.

У зоні проведення операції Об’єднаних сил під час спроби диверсійно-розвідувальної групи бойовиків проникнути в тил позицій ОС загинули двоє українських військових.

Повідомип прес-центр ОС.

З метою перекриття шляхів висування і можливого відходу ворожих диверсантів командиром підрозділу, що виконує завдання в Донецькій області, був задіяний черговий резерв.

«Під час виконання цього бойового завдання на невідомих вибухові пристрої підірвалися двоє українських військовослужбовців. У результаті вибуху воїни отримали поранення, несумісні з життям і померли на місці підриву».

Нагадаємо,

Згідно з даними штабу ОС станом на вечір 1 грудня, в зоні проведення операції Об’єднаних сил бойовики двічі порушили режим припинення вогню, про втрати в результаті обстрілів серед особового складу ОС не повідомлялося.

Але ось з’явився пост у ФБ:

«30 листопада Україна зазнала втрат на передовій. Про це повідомивволонтер Назар Приходько:

“Публікую з дозволу. Вже можна. 30.11.2019, на фронтах Національно-Визвольної Війни загинули 2 снайпера ЦСО СБУ

Про них не пишуть у зведеннях ООС, про них довго мовчать журналісти, їхні світлини практично неможливо знайти у відкритому доступі… Еліта помирає тихо…

Спочивайте з миром, Герої! В

ічна Слава вам! Життя батьківщині – честь нікому!”

Share