Епідемія кору: українців попередили про небезпеку щеплень

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало список протипоказань, при яких не варто робити щеплення від кору

“Згідно зі світовими стандартами, легкі застуди з температурою до 38 ° С не є такими протипоказаннями. Вакцинацію не роблять, якщо є високий ризик серйозної реакції, і при станах, коли імунна відповідь на введену вакцину не сформується”, – заявили в Міністерстві охорони здоров’я.

Таким чином, не варто робити щеплення вже безпосередньо при захворюванні, яке супроводжується температурою, вище 38,5 ° С. Також не можна робити щеплення, якщо є алергія на попередню дозу вакцини або ж на компонент вакцини.

Також не рекомендується робити щеплення від кору вагітним. Це пояснюється тим, що вакцина містить живі віруси. Так що щеплення проти кору необхідно зробити на етапі планування вагітності.

Разом із тим не можна робити щеплення при захворюваннях і станах організму, при яких після введення вакцини імунітет може не сформуватися (наприклад, в умовах хіміотерапії у онкологічних хворих). У такому випадку для превентивних заходів дитина отримує так званий медвідвід від щеплень.

Нагадаємо, раніше Politeka повідомляла, що спалах кору, яка атакувала Україну привела до смерті ще одну дитину. Також з’ясувалося, що дитина не була щеплена. У той же час, серед вакцинованого населення не зафіксовано жодного смертельного випадку.

Джерело: Politeka

Share

One Comment

  1. Nelida Bonaccorsi

    I just want to mention I am newbie to weblog and honestly liked your website. Likely I’m want to bookmark your website . You surely have outstanding articles and reviews. Appreciate it for revealing your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.