«Евакуація 200»: Проект не закінчиться, поки останній боєць не повернеться додому

ЗСУ намагаються ідентифікувати 85 тіл загиблих на території Донбасу.

Військові пошуковці намагаються ідентифікувати 85 тіл загиблих на території Донбасу, майже половина з них – військовослужбовці.

Про це розповів координатор гуманітарного проекту Збройних сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» підполковник Михайло Котелевський, інтерв’ю з яким читайте незабаром на «Українській правді».

«З 85 тіл, які зараз намагаються ідентифікувати, майже у половини є збіги за ДНК-експертизами з родичами.

Це зниклі безвісти військовослужбовці. Ми припускаємо, хто саме. Вже потрібно починати працювати із сім’ями», – каже Котелевський.

Загалом, з 2014 року пошуковцям вдалося вивезти із зони бойових дій 1,5 тисячі тіл та останків українських військових.

За словами підполковника, наразі представники громадянського сектору «ЕВАКУАЦІЇ 200» продовжують роботу на окупованих територіях, хоча не так часто, як в 2014 році.

Це відбувається спільними зусиллями представників цивільного сектора з протилежного боку та Червоного Хреста.

На уточнення, чи працюють саме зараз пошуковці працюють на окупованій території, Котелевський відповів:

«Ні. Вони відпрацювали в червні. Знайшли ще одну людину. Зараз обговорюємо і узгоджуємо інформацію, щоб рештки передали нам.

Ми припускаємо, хто це. Це не військовослужбовець, але він мав проукраїнську позицію та надавав гуманітарну допомогу нашим військовим. Обставини, при яких він там опинився, я би не хотів озвучувати».

 

Share

2 Comments

  1. Beatris Kotow

    I just want to tell you that I’m very new to weblog and seriously savored your web-site. Almost certainly I’m want to bookmark your blog post . You amazingly have really good posts. Bless you for revealing your website page.

  2. Willis Skar

    I just want to tell you that I am new to blogs and really liked this web page. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You surely come with terrific writings. Many thanks for revealing your web page.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.