Фатальна жінка з нової команди: глава податкової служби Одеської області, призначена 4 місяці тому, хотіла купити прокурора, щоб не заважав «чесно» працювати

В.о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області викрили на пропозиції хабара в розмірі 25 тисяч доларів керівнику підрозділу регіональної прокуратури.

Про це ввечері в понеділок, 13 січня, повідомила пресслужба Національного антикорупційного бюро.

Як відомо, обов’язки керівника регіональної податкової виконує Наталія Чеботарьова. Вона займає цю посаду з вересня 2019 року.

“Слідство встановило, що очільник регіональної ДПС запропонувала керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис. дол. США.

У відповідь той мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній з отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності, в т.ч. кримінальної”, – зазначили в НАБУ.

Правоохоронці зафіксували факт надання хабара.

Бюро поширило відео із відповідною записаною розмовою.

Зі слів підозрюваних, ця неправомірна вигода “мала стати першим траншем у подальшій “взаємодії” з посадовцем регіональної прокуратури”.

13 січня детективи НАБУ повідомили цій особі про підозру у вчиненні злочину.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. Також слідство встановлює інших осіб, які можуть бути причетними до злочину.

Одеське видання “Думська” зазначає, що Чеботарьова намагалась підкупити голову управління нагляду за дотримання законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності обласної прокуратури Михайла Сербіна.

Після повідомлення НАБУ голова Державної податкової служби Сергій Верланов заявив про відсторонення всього керівництва ДПС в Одеській області та ініціювання службового розслідування.

Також очільник ДПС повідомив, що починає перевірку керівного складу центрального апарату Державної податкової служби на предмет корупції.

“Гарантую НАБУ та іншим правоохоронним органам повне співробітництво та буду вдячний за інформацію, яка дозволить ДПС очистити свої лави від нечесних та корумпованих співробітників”, – написав Верланов у фейсбуці.

Затримана при передачі великого хабара прокурору глава податкової служби Одеської області 38-річна Наталія Чеботарьова переїхала до Одеси з Донбасу в серпні 2015 року. Працювала заступником начальника Державної податкової інспекції у Будьонівському районі Донецька. Це підрозділ донецького главку тодішнього Міністерства доходів і зборів.

У декларації про доходи за 2018 рік Наталія Чеботарьова вказала дві квартири: одна — в Макіївці, на її батьківщині, інша — в Донецьку.

Де вона проживає в Одесі, невідомо.

Також чиновниця задекларувала Mercedes Benz 2008 року випуску.

У грудні 2019 го Чеботарьова подала декларацію про зміни в майнових доходи, вказавши грошову позику в розмірі понад 586 тисяч гривень, отриманий від такого собі Сергія Совгіра. (Якщо цю суму «конвертувати» в долари, то виходить приблизно 25 тисяч доларів — саме та сума, яку вона разово запропонувала прокурору).

В Одесу Чеботарьова переїхала не одна, а разом з сином, який фігурує в її декларації.

Нагадаємо, у зв’язку з корупційним скандалом все керівництво Одеської регіональної ДПС відсторонено від посад.

Нагадаємо, у зв’язку з корупційним скандалом все керівництво Одеської регіональної ДПС відсторонено від посад.

Share