Французький суд, попри вимогу прокурора, не закрив представництво ДНР у Марселі. Парадокс: У демократичному суспільстві правда і брехня мають однакові права

Французький суд не закрив «представницький центр «ДНР».

Прокурор Франції вимагав скасування державної реєстрації асоціації майже відразу після «офіційного» відкриття «представництва «ДНР» у Марселі.

Суд французького міста Екс-ан-Прованс відмовився скасовувати державну реєстрацію «офіційного центру «ДНР» у Франції», повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Французькі судді не побачили у діяльності центру порушень Віденської конвенції 1964 року і не виявили фактів узурпації консульських повноважень «представництвом «ДНР» у Франції».

Голова асоціації Жераль-Юбер Фаяра, який називав себе «почесним консулом представництва», продовжуватиме виконувати свої «обов’язки».

Зокрема, цього року він їздив на зустрічі з фактичною владою анексованого Криму, а також був там спостерігачем під час незаконних президентських виборів, які Росія проводила на півострові в березні.

У травні цього року Файяр зустрічався з лідерами підтримуваного Росією угруповання «ДНР», а також брав участь у травневих «святкуваннях» – у середині травня у «ДНР» відзначають «день незалежності».

Прокурор Франції вимагав скасування державної реєстрації асоціації майже відразу після «офіційного» відкриття «представництва «ДНР» у Марселі, однак суд кілька разів переносив слухання.

У французькому МЗС підкреслили, що відкриття подібних асоціацій можливе без попередньої згоди влади Франції через лазівку в законі, яка дозволяє реєструвати асоціації (громадські організації) за спрощеним режимом.

За попередньою інформацією, прокурор подаватиме апеляцію на рішення суду вищої інстанції міста Екс-ан-Прованс.

Share

One Comment

  1. Vanetta Uribazo

    I simply want to say I’m newbie to blogging and certainly loved this website. More than likely I’m planning to bookmark your blog . You amazingly have awesome articles and reviews. Many thanks for revealing your web-site.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.