Глава МЗС Британії попередив про можливий удар РФ з «тисячами жертв»

Росія може завдати удару по британській інфраструктурі і системі енергопостачання, що призведе до «тисяч і тисяч жертв».

Про це заявив міністр оборони Британії Гевін Вільямсон в інтерв’ю The Telegraph, передає ВВС.

За його словами, Москва вже тривалий час стежить за системою енергопостачання Британії, і її блокування може спричинити абсолютний хаос у країні.

Вільямсон зазначив, що це «реальна загроза, перед якою опинилася країна у цей час».

У Британії є чотири підводні сполучення для постачання електроенергії з континенту, і ще чотири — для транспортування газу.

Міністр оборони заявив, що Росія досліджує такі типи зв’язків і готова вжити заходів, які для «будь-якої іншої країни вважатимуться абсолютно неприйнятними».

За його словами, плани росіян не передбачають військового вторгнення і висадки в якійсь із частин Британії.

«Ураження британської економіки, пошкодження її інфраструктури спричинить тисячі і тисячі смертей, і фактично є елементом створення повного хаосу всередині країни» — заявив Вільямсон.

Як повідомлялось, британський Генштаб наполягає на збільшенні фінансування Збройних сил на тлі зростаючої загрози з боку Росії.

Share

One Comment

  1. Lorri Tabeling

    I simply want to say I’m new to blogs and actually loved you’re web site. More than likely I’m going to bookmark your website . You really come with exceptional stories. Thanks for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.