Голосування за кандидата, який вибачався перед Кадировим, буде зрадою наших героїв, в тому числі рядового медроти, якому кадирівці вiдтялu руки і ноги

Голосування за кандидатів, які вибачалися перед Кадировим, буде зрадою наших героїв.

Ірина Геращенко нагадала, як визволений з полону окупантів Вадим Свириденко, став свідком катування побратимів кадирівцями на Донбасі.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що голосування за кандидатів у президенти, які просили пробачення у голови Чечні Рамзана Кадирова, буде зрадою армії України.

Про це вона сказала в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV, пише Главком.

Геращенко нагадала, зокрема, як визволений з полону окупантів Вадим Свириденко, нині уповноважений президента з питань реабілітації учасників АТО, став свідком катування побратимів кадирівцями на Донбасі.

«Знаєте, в залі стоїть один, кого вдалося витягти, Вадік Свириденк. Він герой. У людини ампутовані всі кінцівки. Його віддали після Дебальцевого бандити оці, тільки тому, що вони думали, що Вадим помре.

І він сидів поряд зі своїми побратимами, до яких вийшли кадирівці і кажуть: «Выбирай, что тебе отрезать, нос или ухо?»

Скажіть, будь ласка, в нас є кандидати, які в Кадирова просили пробачення, як ми будемо за них голосувати? Чи це не буде зрада Вадима? Чи це не буде зрада нашої армії?», — наголосила віце-спікер.

Геращенко також додала, що, на її думку, більшість кандидатів у президенти, які подали документи до ЦВК, не мають реального уявлення про обов’язки голови держави.

До речі, пробачення у Рамзана Кадирова просив Володимир Зеленський за використання у відеоролику відео Кадирова, який плаче.

Share