Готують до війни? У Росії батьки учнів обурені шкільними завданнями: на оцінку треба написати «лист батькові на фронт». А наші діти через дії Росії пишуть не на оцінку

«Готуємось до війни»: у Росії батьки учнів обурені шкільними завданнями.

У російському Петербурзі діти вчилися писати лист батькові на фронт, повідомляє Канал 24.

У Росії у Санкт-Петербурзі учням четвертих класів задали незвичне домашнє завдання. Школярі вчилися писати листа батькові на фронт.

Про це повідомляє live journal.

Мати однієї учениці, науковий співробітник Російського інституту історії мистецтв Ольга Федорченко написала, що таке завдання є в підручнику для четвертокласників.

Ольга додала, що завдання викликало у неї стан, при якому «ненормативна лексика дуже хотіла зірватися з губ».

Жінка почула плач дитини, коли дівчинка намагалася виконати «домашнє завдання».

Я пішла з’ясовувати, в чому справа. Виявилося, дано завдання: написати листа батькові на фронт… Це що, ми готуємося до війни?! Робимо заготовки листів рідним?! Навіщо писати нехай навіть уявний лист батькові на фронт?
– обурилася мати Ольга Федорченко.

Як з’ясувалося, таке завдання справді є в творчому зошиті «Просвещение». Автор посібника, до якого додається зошит, – педагог Тетяна Коті.

Варто додати, що до завдання також пропонують використовувати слова і вирази зі «словникової коробки»: «Здрастуй», «Дорогий», «Коханий мій», «Я за тобою дуже сумую», «Як там на фронті», «Я допомагаю мамі», «Я тебе дуже-дуже чекаю», «Повертайся з перемогою», «До побачення», «Міцно тебе цілую», «Твій син/дочка».

Share