Хто охоронятиме першу особу держави: кіборг «Купол» і Максим — особистий охоронець Коломойського

Як уже повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський призначив військового Олексія Оцерклевича начальником Управління державної охорони.

Відповідний указ Зеленський підписав 29 травня, повідомляє UAportal.

Оцерклевич замінив на цій посаді Валерія Гелетея, якого президент звільнив із займаної посади.

Олексій Оцерклевич (позивний «Купол») — підполковник Збройних сил України. Учасник бойових дій на Донбасі, був заступником командира 1-го механізованого батальйону 93-ї окремої механізованої бригади за часів боїв за Донецький аеропорт.

У 2014 році Оцерклевич потрапив в скандал через те, що на зустрічі з бойовиками в ДАП потиснув руку терористові «Моторолі».

Багато українців тоді засудили його вчинок, а бійці 93-ї бригади навіть збирали підписи за звільнення командира.»Купол» в коментарі виданню InfoResist тоді пояснив, що йому насправді в той момент хотілося придушити бойовика, але у нього було завдання — вивести цілими українських бійців.

Зараз Оцерклевичу 38 років. Він одружений, виховує доньку.

У Зеленського відзначили, що рекомендації по призначенню Оцерклевича президент отримав від нинішніх офіцерів, а також від ветеранів, волонтерів і журналістів.

«Олексій «Купол» Оцерклевич став відомим завдяки військовій хитрості, яка дозволила провести без єдиного пострілу ротацію наших військових і добровольців в ДАПі – прямо на очах у ватажка російських найманців Мотороли», – кажуть в адміністрації Зеленського.

Заступником начальника Управління — начальником Служби безпеки президента Володимир Зеленський призначив Максима Донця

Донця пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським, повідомляє UAportal.

«Призначити Донця Максима Андрійовича заступником начальника Управління — начальником Служби безпеки президента України Управління державної охорони України», — сказано в указі президента №337/2019.

При цьому журналіст-розслідувач Михайло Ткач ще взимку звернув увагу, що багаторічний особистий охоронець Коломойського Максим Донець став супроводжувати Зеленського.

«Багаторічний особистий охоронець Ігоря Коломойського в Україні тепер, схоже, став охоронцем кандидата у президенти Володимира Зеленського.», — зазначив Ткач

 

Share