Хто там взагалі не збирається йти голосувать?.. Га?.. Прочитайте про бабу Тичку і не кажіть, що старим людям треба заборонити ходити на вибори

Жила колись в Боярці Лідія Макарівна. Но всі називали її баба Тичка, або просто Тичка. Бо вона скрізь свого носа тицяла.

Пост про неїнаписав на своїй сторінці у Facebook Ruslan Gorovyi.

В баби не було ні чоловіка ні дітей, бо вона нікого не любила. Хіба любила вибори. Вона ними прямо жила.

Бігала на всі зустрічі в усі приймальні. Розпитувала, дізнавалася програму. Не було такої партії чи кандідата які б Тичку не знали.

Причому бабу особо ж не пошлеш. Ти її в двері, а вона в вікно. То для неї завжди тримали презенти. Хто ручку, хто блокнот.

Баба весь час казала, мол раз такий подарунок, то її голос точно за цього кандідата.

Вопщім як баба померла, то приїхала якась дальня родичка ховать. Як глянула, а в коморі прямо музей України.

Блокноти з партійною символікою ще від Чорновола й Кучми і до сьогодні. Ручки й Литвина і вітренчихи і Свободи. Кульки целофанові прям стосами. І з сердечками і з кулаками, які хочеш. Шапки і шалики помаранчові, ригівські прапорці.

Все по роках складено, підписано. Купа прілої гречки в партійних пакетах. Молоко згущене просрочене, вопщім все шо хтось колись видавав.

А окремо на столі пачка бюлетенів з усіх можливих нвиборів, видно баба повиносила з кабінки. І на кожному хоч партійному, хоч просто кандидатському, навпроти де хрестик мав стоять, було старанно виведене бабиним почерком «а хуй тобі».

Отака баба була. Кремінь.

Хто там взагалі не збирається голосувать?.. Га?.. Хоча б підіть і зробіть, як баба Тичка.

Share