Хто «злив» ФСБ особисті дані членів ОБСЄ на Донбасі? Спецслужби РФ тепер знають, яким жінкам та якому алкоголю надають перевагу спостерігачі. Проста цікавість?

МЗС України та США зробили заяви з приводу “зливу” досьє членів місії ОБСЄ росіянам.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість з приводу повідомлень про “злив” Федеральній службі безпеки РФ секретних даних щодо співробітників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Про це пише Новинарня із посиланням на коментар МЗС України, оприлюдненому 19 липня.

“МЗС України зі стурбованістю сприйняло повідомлення про загрозу безпеці членів Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні внаслідок ймовірного втручання спецслужб Російської Федерації у роботу СММ, що спрямоване на дискредитацію спостережної діяльності СММ відповідно до її мандату”, – йдеться в заяві.

У зв’язку з цим дипломатичне відомство України звернулося до СММ ОБСЄ з проханням “поінформувати про заходи, що будуть вжиті для недопущення повторення подібних випадків у майбутньому”.

“Українська сторона засуджує будь-які дії, що негативно впливають на безпеку спостерігачів СММ, зокрема погрози на їхню адресу, обмеження свободи пересування або викрадення службової чи приватного характеру інформації”, – йдеться в коментарі.

Сполучені Штати Америки також стурбовані повідомленнями про ймовірне втручання спецслужб Росії у роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Про це заявив тимчасовий повірений у справах США при ОБСЄ Гаррі Каміан, передає “Радіо Свобода“.

“Сполучені Штати поділяють вашу стурбованість останніми повідомленнями в пресі про те, що російська розвідка отримала важливу інформацію про вашу місію.

Ми закликаємо вас повністю розслідувати такі твердження та вживати всіх необхідних заходів для захисту місії від будь-яких зовнішніх спроб поставити під сумнів її об’єктивність”, – заявив Каміан.

Як повідомляла “Новинарня“, 17 липня німецький громадський канал ARD у програмі Fakt оприлюднив результати журналістського розслідування, в якому ідеться про те, що співробітник СММ ОБСЄ в Україні нібито злив ФСБ Росії секретні дані про місію та її працівників, а також, що ФСБ стежила за співробітниками місії.

Зазначається, що російська спецслужба отримала інформацію про особисті дані представників місії, зокрема про сімейний стан або здоров’я, особисті звички та вподобання, в тому числі деталі про жінок, які їм подобаються, про схильність до алкоголю та про фінансовий стан тощо.

У місії ОБСЄ підтвердили, що їм відомо про репортаж програми “Факт” ARD та наголосили, що мають намір ретельно вивчити всі заяви у відповідності до встановлених процедур.

Share

One Comment

  1. Tiffaney Mcenaney

    I just want to say I’m all new to blogging and site-building and actually savored you’re page. More than likely I’m going to bookmark your blog post . You absolutely have beneficial article content. Appreciate it for sharing with us your blog.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.