І по-людськи, і по-Божеськи: У ПЦУ почали робити антисептики і роздавати людям. А Московський патріархат закликає надіятися на лише на Бога

У ПЦУ почали робити антисептики і роздавати людям

Священнослужителі Православної церкви України почали виготовляти антисептики для рук за рецептом ВООЗ та роздавати їх людям літнього віку.

Про це йдеться на Facebook-сторінці ПЦУ

Дослівно: «Священнослужителі відділу Соціальне Служіння Київської Митрополії ПЦУ з благословіння предстоятеля почали виготовлення антисептиків.

18 березня у Києві віддали перші 150 антисептиків для найвразливіших категорій населення: людей літнього віку, тих, хто опинився у скрутній ситуації або не має наразі житла.

Станом на сьогодні понад дві тисячі флаконів розповсюдили у столиці та розіслали до великих міст: Маріуполя, Харкова, Одеси».

Антисептики виготовляються за рецептурою Всесвітньої організації охорони здоров’я з етанолу або ізопропилового спирту, перекису водню та гліцерину.

У ПЦУ називають дезінфекцію рук і поверхонь за допомогою антисептика одним із найнеобхідніших засобів для захисту від хвороби.

У Церкві також звернулися до парафій у Києві та благодійних організацій, які можуть розповсюджувати антисептики і закликали подавати заявки на їхнє виготовлення.

В той же час в Мрсковському патріархаті закликають не пропускати службу і навіть причащатися, а також попереджають, що слід боятися Бога, а не коронавірус. В РПЦ придумали так званий «противірусний ладан», який, на думку священиків, допоможе не заразитися коронавірусів.

Про це. з посиланням на російські засоби масової інформації, повідомляє «Бізнес.медіа» в п’ятницю, 20 березня.

Зокрема в ладан стали додавати ефірні олії базиліка, герані і лимона, які, за словами церковників, мають сильний антивірусний ефект.

Проте, судячи з усього диво-ладан не допоміг: У Молдові новим типом коронавируса COVID-19 захворіли 4 людини після відвідування Почаївської лаври, яка належить Московському патріархату  в Тернопільській області.

Про це повідомляє Deschide, цитуючи президента Молдови Ігоря Додона.

Share