Історія зради: друзі не пробачать, та чи й Бог простить: курсант обікрав у госпіталі героя, який помирав від ран

Курсант військової академії обікрав вмираючого бійця АТО.

У Львові курсант Академії Сухопутних військ імені Сагайдачного обікрав вмираючого у військовому госпіталі бійця АТО.

Про це повідомив львівський журналіст Микола Савельєв у себе на сторінці у Фейсбуці, – повідомляє Форпост Львів.

“Вчора написав пост про Олега Фоміна, бійця 92 бригади, який відішов у кращий з світів в стінах Львівського військового госіталю (вчора Львів з ним скромно попрощався).

«Він був справжнім бійцем, відважно боровся з ворогом, а потім довгий час боровся за своє життя з наслідками важкої травми.

Більше року Олег, лікарі Львівського військового госпіталю та волонтери робили все можливе, щоб витягнути його з безодні.

Але смерть все ж забрала його «, — повідомила в Facebook волонтер Анна Шевченко.

«Дякую усім медикам, волонтерам, священикам, які тривалий час опікувались хлопцем, в якого були перебиті шийні хребці. Кланяюсь усім відомим і невідомим благодійникам, котрі вже після смерті Олега, перекинули кошти на карточку згорьованій дружині померлого, продовжує Микола Савельєв.

Але нині дізнався просто ШОКУЮЧУ новину: виявляється ще за життя Олега його карточку з грошима ОБІКРАВ курсант Львівської сухопутки ім. гетьмана Сагайдачного, який за пораненим доглядав!

Він скористався Приват – 24 і присвоїв кошти помираючого бійця!

Вже відомо, що цей ГАНДОН і покидьок не буде вчитися в цьому елітному військовому закладі, але мені чомусь цього мало. А вам?”, – пише Микола Савельєв.

 

Share